2737
2739
عنوان

دوسم نداره اصلا نامزدم ديشب گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 49 پست
خخخخخ.. واالا حساس نباشیم خواستنی تر میشیم

مردا دوست دارن بهشون بی اعتنایی بشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم حساس بودم  میگفت چقد گیر میدی 🙄الان خودمو با فیلم و بازی و کتاب و اینا سرگرم میکنم خبرشو ن ...

پس منم اين كارو كنم البته ادم فرق ميكنه انجام دادم ميگه مشكوكي 

اصلا بچه رو هم خیلی کنترل کنی اخرش ازت فراری میشه

دقیقا. 

من  زندگی جاریم پر از تنش و بگو مگو بود. باور کن برادر شوهرم دنبال راه میگشت تا از شرش خلاص بشه. ازش هم خیلی میترسید. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740

سلام اره حساس نباش منم یه دختره اشتباهن ب نامزدم پیام داده بود اینا منم فرداش پرسیدم دیگه پیام نداده .الان باهام قهره 

تیکر عروسیمه انشاالله تاپایان تیکر عروسی کرده باشم برام دعا کنید ممنون میشم😍😘
پس منم اين كارو كنم البته ادم فرق ميكنه انجام دادم ميگه مشكوكي 

🤔🤔نه بابا چه مشکوکی اگه گفت چیزی با بیخیالی بگو خب منم کار دارم دارم کتاب میخونم یا بگو  حواسم نبود داشتم فیلم میدیدم خیلی جالب بود  خودتو سرگرم نشون بده

اين لجبازه خَيلي. لحبازه 

تا کی میخواد لج کنه اخه بهش محبت بکن ولی زیاد پیگیرش نباش اگه رفتنیه واقعا بزار بره تو هم خودتو محدود نکن عزیزم تو لیاقت کسیو داری که عاشقت باشه نه اینکه مثل چسب بهش بجسبی و همش استرس داشته باشی🤔

تلفتي نميشه انجام بديم مشاوره 

نه نه   اصلا       حداقل چهار   پنج  جلسه مشاوره لازم دارید    شاید هم بیشتر        

خیلی جدی بگیر این قضیه رو            ممکن بعدها بخاطر کاری که الان می تونستی بکنی و نکردی   خیلی افسوس بخوری      

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

سلام خانمی.

زیبایی های روحی روانی وجسمی خودتو بالا ببر...

آقایون اول عاشق چهره میشن بعد با اخلاق...

پس سعی کن کاری کنی که زیبا باشی....

آرایش کمتر کن...

مردا میگن دختر خواستی بگیری اول ببرش حمام بعد انتخاب کن... چون با آرایش همه زیبا هستن....

با ماسک عسل ساتین بهترین پیشنهاد منه تا پوستت رو مثل کودکان صاف و زیبا و یک دست کنی....

باکارشناس شرکت تماس بگیر راهمماییت کنَن

۰۹۳۵۹۸۵۸۵۹۰

مجرد،راحت و بی دغدغه... روشنفکر و امروزی... عاشق گشت وگذار... پایه رفاقت   
2706