2733
2734
عنوان

دوسم نداره اصلا نامزدم ديشب گفت

880 بازدید | 49 پست

ديشب نامزدم گفت تلفني من از اول حسي بهت نداشتم دوست نداشتم ولي بعش يكم دوست داشتم ولي الان نه بعد پنج سال اين حرف ميزنه ميگه تَو همش اذيتم ميكني ناراحتم ميكني اخه اذيت كردن من ميدونيد چيه بهش ميگم چكار ميكني با كي ميري چرا اين كارو كردي خ همين ناراحت ميشه ميگه هيچكي مثل تَو نيست  اخه خَيلي روش حساس هستم  ولي اون اصلا دوستم نداره نميخوام ازش جداشم خَيلي دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا الکی رو حرفا  َ میذاری 😳

دوست نداره الان جدا شی بهتره از چند سال دیگه با یچه 

چرا ۵ ساله نامزدین عروسی نکردی ؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738

چرا خَيلى دوستش دارى؟🤔

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

سریعا با هم برید مشاوره            اگر  اختلاف تون حل شدنی باشه حل میشه  

اما اگر دوست نداشته باشه (که احتمالش هست اما کمه)     باید از رابطه خارج بشی          

مشاور می تونه بفهمه دوست داره  یا از روی لج بازی این حرف رو زده            جدی بگیر 

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706