2737
2739
عنوان

برادر بیشعور من

428 بازدید | 40 پست

سلام بچه ها پدرم در اومد از بس برای خونوادم فداکاری کردم ولی هیچ کس قدر ندونست پدرم بعد بازنشستگی رفت یاسوج زندگی کنه خواهر و برادرام مجردن ۱۰ ساله که همراه بابام یاسوجن من خونم تهرانه درسم میخونم تو این ۱۰ سال مدام برادر خواهرام اومدن خونه من دراز مدت موندن یکیرو بدرقه میکنم بره سرو کله ی اون یکی پیداش میشه  خسته شدم

ویکی از برادرا ۲ ساله خونمه تنبله همه کاراشو من انجام میدم حتی لیوان چاییشو هم برنمیداره 

مدام فحش میده منو  پشت سر شوهرم همش غیبت میکنه سر بچم اینقدر داد میزنه همرو به خاطر بابام تحمل کردم تا خونه بگیره

آقا تازه رفته خواستگاری واسه دختره میمیره حالا من از دختره بدم میاد مدام میگه باید تو اول به اون احترام بذاری بهش میگم اگه از تو احترام ندید ادم حسابت نکنه   آخر پر روییه تو خونم نشسته آرامشمو گرفته خرج زندگیمو زیاد کرده اینم از پر رویی آقا

مدام پیش مامانم میگه دخترت به من رو نمیده ازم خوب پذیرایی نمیکنه مامانم هم کلی تیکه میندازه میگه کوکو شد غذا تازه دانشجوی پزشکی هم هستم کلی درس دارم بچه کوچیک دارم اینقدر حرص میخورم می ترسم سکته کنم بچم یتیم شه

چند بار هم گله کردم بهشون برخورده بهم میگن گندیده اخلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تازه اقا خودش نمیخواد پول بده خونه بگیره وضعش بد نیست بچه ها احتمالا اینترنت تموم شه شارز میکنم بر ...

😬😬😬

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

ییشعوریه داداشتو نزار پای دختری ک هنز نیومده میگی از دختره بدم میاد, خانم دکتررر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
ییشعوریه داداشتو نزار پای دختری ک هنز نیومده میگی از دختره بدم میاد, خانم دکتررر

😟

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
2738
😟

جانم?

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706