2733
2734
عنوان

خانما یه لحظه میاین لطفا🙏🌹

77 بازدید | 9 پست

من بعد از ۸ روز تاخیر بیبی چکم منفی شد ولی هنوز پریود نشدم حامله نبودنم حتمیه؟؟ خیلی استرس دارم اخه بچم کوچیکه بچه نمیخوام فعلا

ماه من است او H

نمیدونم عزیزم

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
☹☹😓👍 ممنون جواب دادی عزیزم

خواهش میکنم 

با بی بی چک آدم استرس میگیره چون ممکنه کاذب باشه

ولی اگه باردار بودی ناراحت نشو قطعا حکمتی در کار بوده خدا خودش کمکت میکنه عزیزم

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
بله احتمالش زیاده که حامله نباشي البته اگه جلوگیری کرده باشی

آخه منم چن بارتاخيرداشتم به خاطر اون ميگم

دردم آمد سوختم...!اما نگفتم که بمان...من تو را با زور نه، با دل فقط میخواستم...!💔
2738
خواهش میکنم  با بی بی چک آدم استرس میگیره چون ممکنه کاذب باشه ولی اگه باردار بودی ناراحت نشو ...

اره همش حس میکنم اشتباه میزنه اخه هیچ وقت انقدر تاخیر نداشتم

امیدخدا عزیزم هرچی خدا بخواد

ماه من است او H
آخه منم چن بارتاخيرداشتم به خاطر اون ميگم

این سری خیلی استرس داشتم 

چشمامو عمل کردم بعدم مسافرت رفتیم

حس میکنم بخاطر اینا هم میشه 

ولی من خیلی کم پیش میومد تاخیر داشته باشم

ممنون جواب دادی گلم🌹🌿❤

ماه من است او H