2733
2734
عنوان

با قانون جذب به ارزوهام میرسیم

403 بازدید | 42 پست

همگی بیاییین هدفامونو بنویسیم .توی زمان حال البته کسی منفی ننویسه .همه پر از انرژی باشیم .

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه اینجا بنویسیم

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2728
باشه اینجا بنویسیم

میتونی توی یه دفتر بنویسی .

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
2738
ببخشید عزیزم خیلی ببخشید    ولی با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه

انرژی منفی ندین

زندگی پر از خوشی خنده شادی تفریح گردش خواهم داشت حال دلم خوبه دوقلو دار میشم چش رنگی ناز معلم میشم کلاسای مختلف میرم خارج میرم دوربین میخرم ماشین شاسی بلند خواهم داشت دقیقا یک روزی با پول خودم برای مامانم طلا میحرم

میتونی توی یه دفتر بنویسی .

باشه مینویسم 😀

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
خوب بعدش چطور به آرزوهامان میرسیم

با تکرار .که من به هدفم میرسم بدونه هیچ ناامیدی

حالا واقعا جواب میده

2706