2737
2734
خوب بود دیگه اگه نمیرفتم که با شوهرم آشنا نمیشدم

عزیزم امضات من دوس دارم ۶۰ باشم ولی نمیشه الان ۵۰ 

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عيد چندسال پيش

در و پنجره و .... همه چيز تو يه آپارتمان قفل بوده هيچ راه ورودي نبود طبقه پنجم  چجوري يه گربه رفته خونه!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

از بلاهایی که سر مامانم اومد و در انتها بابام از دست دادیم ولی فوت بابام فاجعه بزرگی بود برای مادرم تعجب میکنم امتحان خدا تا کجا میخواد ادامه پیدا کنه ۴۰ سال رنج

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 

اینکه چرا بابای بیچاره من روز خوش ندید

همممش مریضی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
هیچوقت هیچوقت فکر نمیکردم بچه دار نشم😢

عزیزم اینهمه راه درمان داره که باید صبر کنی جاری منم بعد ۱۲ سال بچه دار شده بدون درمان 

الان ۳ تا پسر داره

2740
عيد چندسال پيش در و پنجره و .... همه چيز تو يه آپارتمان قفل بوده هيچ راه ورودي نبود طبقه پنجم   ...

من مرغ عشقم صبح بیدار شدم دیدم کلا ناپدید شده همه درو پنجره ها بسته بود 😖همه گوشه کناره هارو گشتم نبود ک نبود

ای جانم. ان شاءالله به حق همین شب عزیز خدا شفاش بده.منم یه دختر خاله داشتم دقیقا همین مشکل و داشت

ممنون گلم زنده باشی ❤❤

اون بچه چی شد خوب شد بالاخره؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**