2733
2739

چن روز دیگه عروسیمه امروز ی کلیپ اسپرت دادیم هر چی فیلم برداره گفت همدیگه رو ببوسین قبول نکردم😂😂تازه شوهرمم ناراحت شد شما چطور تونستین😅😅

نمیدونم همه لرا خوشگلن یا هرکی خوشگله لره🤔🤔😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی شوهرت پرو باشه میشه بود شد😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بگو کیا نداشتن مگه میشه نباشه ؟اصل فیلم همون عشقولانه هاشه   

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من تو اتليه ام عكاسم همه عروس دومادا دارن بوسه عاشقانست ديگه يعني لب روي لب  ميك لاو كه نيست ع ...

من ک‌ خجالت میکشیدم.گفتم عاقا ما اینو نداریم بیخیال داداچ😆😆

2738

من وای خیلی باحال بود فیلمبردارمون بعدتالار هم فیلم برداشت تا خونه و حیاط و بزن برقص بعدشم من و شوهرم اومدیم خونه و گفت برید اتاق رو تخت بشینین تورو بلند کنه از لب هم ببوسین 

وای من الان هرکی فیلممو میبینه خجالت میکشم😅😆😂

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
هیچی شوهرت پرو باشه میشه بود شد😂

تا بخوای پروه ولی من اجازه ندادم.فردا پس فردا بابام میدید دیگه روم نمیشد نیگاش کنم😄😄

تا بخوای پروه ولی من اجازه ندادم.فردا پس فردا بابام میدید دیگه روم نمیشد نیگاش کنم😄😄

من شوهرم اوج هر چیزی بود و هست😂پدر و.. توجه نمیکنه😂🤦🏼‍♀️ما کل رقص دونفرمون هی بوسه 🤦🏻‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من وای خیلی باحال بود فیلمبردارمون بعدتالار هم فیلم برداشت تا خونه و حیاط و بزن برقص بعدشم من و شوهر ...

خو همین دیگه.منم بیشتر ب خاطر این میگفتم ک بعدا یکی ببینه خجالت میکشم

[QUOTE=101678899]من شوهرم اوج هر چیزی بود و هست😂پدر و.. توجه نمیکنه😂🤦🏼‍♀️ما کل رقص دونفرمون هی بوسه 🤦🏻‍♀️[/QUOT

😂😂😂یکی از دوستامم اینجوری بود گفت الان فیلم عروسیو میذاریم ب اونجا ک میرسه هر کی خودشو ب ی کاری مشغول میکنه یکی سرشو پایین میندازه یکیچای میخوره اصن ی وضعیه😂😂