2733
2734

منم بدجور گریه ام گرفت 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

انشالله

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

چی میشد ی موضوع شاد انتخاب میکرد

شبه عیده

یکی مث من ک چن ماه درگیر بیماری عزیزش بوده و از دستش داده ... داغ دلم تازه شد .. اه اه 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2738
وا انرژی منفی ندین من که از هنر این خانم لذت بردم 

مگه گریه فقط برای انرژی منفیه؟این نشون میده چقدر کارش رو قشنگ با مهارت انجام داده 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
چی شده؟

مادریو نشون داد که بچه دنیا میاره بهش عشق میورزه دخترش بزرگ میشه میره دانشگاه فارغ التحصیل میشه اونوقت توی جاده یه ماشین بهش میزنه بعد مادرش دیگه پیرشده میادبالاسربچه اش و اهدا میکنه قلب دخترشو به یه تازه عروس داماد که داماده مشکل قلبی داشته بعد آخرش نشون میده عروس و داماده صاحب لچه شدن کلا خیلی گریه دار بود خیلیی دلم درد گرفت😢

مگه گریه فقط برای انرژی منفیه؟این نشون میده چقدر کارش رو قشنگ با مهارت انجام داده

آره .میگه ناراحت شدم الهی هیچ کس داغ فرزند نبینه 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
مادریو نشون داد که بچه دنیا میاره بهش عشق میورزه دخترش بزرگ میشه میره دانشگاه فارغ التحصیل میشه اونو ...

عزیزم🙁کلا کارای خانومه رو خیلی دوست دارم من امشب نتونستم ببینم تکرارش کی هستش؟

2706