2737
2739
عنوان

با کی درددل میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 90 پست
اینجا بانی نی سایتیا بیرون کسیو ندارم درکم نمیکنن 

بعد خالی هم میشید یا بیشتر گیج میشید؟ 

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرسجاده باخدای مهربون 

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
2728
بعد خالی هم میشید یا بیشتر گیج میشید؟ 

هردو 😂ولی بهتر ازادمای بیرونه چون سخن چینی نمیکنن ورازتو برملا نمیکنن کسیم نمیشناستمون خیلیاشونم مهربونن راهکار میدن بهم قوت قلب دلداری 

خدایا داده ونداده ات راشکر
2738
هردو 😂ولی بهتر ازادمای بیرونه چون سخن چینی نمیکنن ورازتو برملا نمیکنن کسیم نمیشناستمون خیلیاشونم مه ...

اره ولی یه جوریه صد تا گروهه من حس میکنم همش پرت میشم اینور اونور البته جدیدم شاید هنوز بلد نیستم آدم نمیدونه کجا بمونه هی میفتم این تاپیک اون تاپیک بعد افراد جدید

جایی نیست افراد گروه ثابت باشن؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
هردو 😂ولی بهتر ازادمای بیرونه چون سخن چینی نمیکنن ورازتو برملا نمیکنن کسیم نمیشناستمون خیلیاشونم مه ...

بعد میای مشکلتو بگی‌میبینی یکی دیگه نصف صفحه تایپ کرده درد خودت یادت میره بعد یکی میاد فحش میده اون یکی دعا میخونه یکی میاد میگه خانوما کمکم کنید وای الان چه خاکی بسرم کنم لاکم خشک نشده عروسکمم نخوابوندم هنوز😶😶😶😶

اره ولی یه جوریه صد تا گروهه من حس میکنم همش پرت میشم اینور اونور البته جدیدم شاید هنوز بلد نیستم آد ...

نه همه جاش اینطوریه 😂😂😂 هرجا دوس داری سرک بکش 😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706