2733
2739

میرفتم تو تاریکی موهامم افشون میکردم از خودم فیلم میگرفتم میگفتم مرگ نور است نوری روشن بعدم داد میزدم فیلمو قط میکردم میدیدم ریسه میرفتم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمو یادم نیست اما دخترم قربونش بشم وقتی از خاب بیدار میشه از تو تختش میاد رو تختم شیرشو میخوره برمیگرده سر جاش 😍😘😘

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731

من خودم بعد اینوه از عروسی برمیگشتیم دونه ب دونه ادای همه رو در میاوردم دقیقا عبن خودشون🤦🏻‍♀️😂😂همه هم میدونستن من اینکارم بعضی وقتا میگفتن تو رو خدا ادای مارم در آر ببینیم خودمون😂😂