2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چون اسپرم تو محیط رحم تا شش روز می‌تونه زنده بمونه از شش روز قبل از تخمک‌گذاری احتمالش هست اما خیلی کم. هر چی به روز تخمک‌گذاری نزدیک‌تر شین احتمالش بیشتر می‌شه. بهترین زمان روز قبل و روز تخمک‌گذاریه. روز بعدشم احتمال کمی وجود داره ولی بعد از اون دیگه خیر.

ینی مثلا اگر روز ۱۴ام از شروع پریودتون تخمک‌گذاری می‌کنین از روز هفتم می‌تونین برای بارداری اقدام کنین تا روز ۱۵. بعدش احتمالش تقریبا نزدیک به صفره. روزای هفتم تا دهم هم احتمالش کمه.

2738
شما بازم تحقیق میکنین در مورد آزار و کودک همسری؟؟؟؟

نه والا

مواردی که باهاشون آشنا شدم خیلی روحیه‌م رو بهم ریخت دیگه درگیر این قضیه نمی‌شم. چون بعضی مصداقاش واقعا دردناکه و روحیه قوی می‌خواد.

نه والا مواردی که باهاشون آشنا شدم خیلی روحیه‌م رو بهم ریخت دیگه درگیر این قضیه نمی‌شم. چون بعضی مص ...

من وکیل دادگستری هستم

متاسفانه از این موضوعات کم ندیدم

ی مو ضوعی بود ک بسیار دردناک و وحشت ناک

من وکیل دادگستری هستم متاسفانه از این موضوعات کم ندیدم ی مو ضوعی بود ک بسیار دردناک و وحشت ناک

من چون خودم رو جای اون آدما می‌ذارم و بعضا حتی حس می‌کنم این آدم دخترمه واقعا دیگه نمی‌تونم به این چیزا فکر کنم. نگو که بگی ممکنه من اشکم همین الآن در بیاد و تمام شبم خوابای وحشتناک ببینم.

2706