2737
2739
عنوان

ضد آفتاب رنگی بگیرم یا بی رنگ؟؟

8038 بازدید | 29 پست

اهل کرم پودر نیستم یعنی از عوارضش میترسم 

ولی گاهی که میزنم خیلی رو پوستم میشینه و خوشم میاد 

حالا میخوام ضدآفتاب سینره بگیرم دوست دارم رنگی بگیرم ولی میترسم عوارض داشته باشه 

من بی رنگ میزنم ولی ضدافتاب کرم پودری بهتره برا اینایی ک اهل کرم پودر نیستن 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رنگی دکتر بهم داده 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

من یه ژل ضدآفتاب پریم دارم اول میزنم بیرنگ و سبکه

روش بی بی کرم فارماسی میزنم کاورش کمه ولی جنبه درمانی داره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706