2733
2739
عنوان

پسره داره شغلشو دروغ میگه؟ اسکرین شاپ

| مشاهده متن کامل بحث + 2884 بازدید | 144 پست
میگه تو شرکت نفت پسره کار میکنه و یه ماشین ۵۰۰ میلیونی داره و دکترای روانپزشکی هم داره ولی حس میکنم ...

دکترای روان پزشکی ؟ بعد پسره چند سالشع؟ بعد میدونستی شرکت نفت مدرک نا مرتبط استخدام نمیکنه که اگه مدرکشو راست گفته باشه 

به دوستت بگو اگه بخواد با همین فرمون پیش بره دو روز دیگه کلشو زیر اب کنن متوجه نمیشه

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رئیس وزارت نفت؟این؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂چ اقازاده با شعوری خونشون هنو سبک قدیمیه و پاسیو هم دارن توش گلم دارن😂😂😂😂

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2742
دکترای روان پزشکی ؟ بعد پسره چند سالشع؟ بعد میدونستی شرکت نفت مدرک نا مرتبط استخدام نمیکنه که اگه مد ...

والا نمیدونم چی بگم تازه به دوستم گفته برات پراید میخرم ۳۵ میلیون اونم بدون اینکه حتی یه بوست بکنم آخه مگه میشه همچین چیزی؟

زپرشک....وزیر مگه تو وزارتخونه کار نمیکنه ..شرکتش دیگه کجا بوده؟ وزیر شرکت نفت که نداریم... شرکت نفت مدیر و رِییس و ..اینا داره ..بعدم اگرم وزیر نفت کشور باشه که خیلی عجیبه بازم ..وزیر نفت قطعا یه مرد سن بالا و مورد اعتماد و باتجربه میزارن نه یه جووون هفتادی

2740
نه میدونی خنده دارش کجاست ؟ میگ ماشین ۵۰۰ میلیونی دارم بعد با سمند میاد

بابا پسره دوستت و اسکل کرده و بهش میخنده ! 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

اگه پولداره زرنگ باشید تیغش بزنید اگه واس دوستت ماشین خرید بیا اینجا به همه بگو اعلام کن

من اصن خودم زنگنه رو استیضاح میکنم.  این اقا رو میکنمش وزیر نفت نه نه ببخشید رییس وزارت نفت      

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
والا نمیدونم چی بگم تازه به دوستم گفته برات پراید میخرم ۳۵ میلیون اونم بدون اینکه حتی یه بوست بکنم آ ...

فقط بگو به دوستت که این راهیی که داره میره به تباهیه 

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند
خخخخخ    

ب دوستت بگو وزیر نفت ماشین 500 تومنی نداره ماشینش حداقل 2 تا 3 میلیارد پولشه بعدم پراید 35 تومنی نمیخره برات کم کم باید برات سانتافه بخره بگو جمع کن باو

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
زپرشک....وزیر مگه تو وزارتخونه کار نمیکنه ..شرکتش دیگه کجا بوده؟ وزیر شرکت نفت که نداریم... شرکت نفت ...

همین واسه همین من شک کردم بعدشم همش حرفای پسره ضد و نقیضه میگه ماشین ۵۰۰ میلیونی دارم بعد با سمند میاد از طرفی میگه دکترای روانپزشکی دارم بعد تو شرکت نفته ببین همش پر تناقضه

2706