2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه چربی شکم زیاد باشه واسه سزارین سخته چون ممکنه بخیه هاش دیر جوش بخوره 

واسه من که چربی نداشتم دو تا سزارین داشتم اولی مشکلی نداشتم ولی دومی چون بعد عمل زود نشستم و راه رفتم سردردای شدید و‌حشتناکی داشتم 

سزارین باید چندین روز استراحت کنی و یه مقدار درد بخیه ها هم اذیت می‌کنه ولی طبیعی دردش یه چند ساعته و تمام همون روز میتونی بشینی راحت بچتو بغل کنی و بری خونه من که تو بیمارستان به خانومایی که طبیعی بودن حسودیم میشد

من کج و کوله و با درد راه میرفتم اونا فک کنم دو ماراتن میدادن مشکلی نداشتن 

به نظرم اگه خارج از کشور همه طبیعی زایمان میکنن چون کادر قوی بالا سر بچه و مادر میاد،بدن مادر امادس ...

الان بیشتر رسیدگی میکنن

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون
2731

منم مث شمااز زایمان‌میترسیدم میخواستم سزارین کنم دقیقاسه روز قبل ازوقت زایمانم دردم شروع شد رفتم بیمارستان معاینه ام کردن گفتن واسه طبیعی همه چیزیت خوبه میترسیدم خیلی اماماماها منعم میکردن گفتن دکترابخاطرپول میگن سزارین اخرش منصرف شدم کیسه ابم پاره شد طبیعی زایمان کردم الان هرلحظه میگم خداخیربده اون ماماروکه منصرفم کرد چون زایمانم عالی بود خداروشکر اگه سزارین میکردم حتی بعدش نمیتونستم بچه موبغلم کنم فقط نترس من وقتی تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم ترسموگذاشتم کنارتوکل کردم بخدا خودش هواموداشت

الان بیشتر رسیدگی میکنن

عزیزم این اتفاق که میگم برای 2 سال پیشه 

کسیو نمیترسونم خیلیا زایمان طبیعی خیلی عالی داشتن ولی اینم باید در نظر گرفت اینجا ایرانه و خدای نکرده اتفاقی بیوفته دستت به هیچ جا بند نیس

2738
به نظرم اگه خارج از کشور همه طبیعی زایمان میکنن چون کادر قوی بالا سر بچه و مادر میاد،بدن مادر امادس ...

کاملا درست میگی  درست مث من خدا لعنتشون کنه بچه منوسرزایمان طبیعی به کشتن دادن بیمارستان دولتی به زور مجبورم کردن طبیعی زایمان‌کنم بچم آسیب شدید مغزی دید واکسیژن بهش نرسید و فوت شد برا دومی رفتم خصوصی سزارین شدم خیلی خوب بود

والا همه ماماها و دکترای زنان خودشون سزارین میکنن بچه دنیا میارن دیگه نمیدونم کدوم خوبه

ببین من خودم کارم بیمارستانیه نمیخوام زایمان طبیعی تائید کنم ولی خیلی از همکارام بخاطر اینکه بلاخره بخاطر شرایط زایمان طبیعی و اینکه بقیه همکارشونن دوست ندارن با اون وضعیت این کار میکنن واقعا تحمل طبیعی خیلی سخته ولی سزارین هم مشکلات خاص خودش داره باید دید کسی اصلا شرایط طبیعی داره یا نه

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 

مطمعن  باش  سزارین  خوبه  خاهرمن طبیعی کرد  هم کمردرد داره  هم بواسیر گرفت  هم اونجاش بخیه شد هم خیلی  درد کشید هم چشاش  ضعیف شد  

ولی اونیکی  خاهرم  سزارین کرد الان  مث دختر۱۵ساله شادوشنگول بی هیچ دردی  خداروشکر 

فقط حیدر امیرالمومنین است

من طبیعی بودم و هیچ مشکلی هم نداشتم ولی بنظرم سزارین بهتره...طبیعی چندش و ترسناکه😢

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2706