2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریزش مو .. تپش قلب .. لاغر شدن.. خستگی زیاد.. بی حوصلگی

وای همشو این هفته داشتم به خصوص تپس قلب و خستگی

زیر گلومم ورم کرده یکم

گروه آبی: وزن شروع ۸۷،۶۰۰ ‌/ وزن جدید ۷۴،۳۰۰ /      وزن هدف: ۶۵
2731
وای همشو این هفته داشتم به خصوص تپس قلب و خستگی زیر گلومم ورم کرده یکم

یادم رف بگم ..مال بعضیا ورم هم میکنه..آره

نگران نباش یه آزمایش تیروئید بگو دکتر برات بنویسه برو بده..

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
بعد این کاهش وزنی که داشتم میتونه باعث تیروئید بشه؟

گلی جان کاهش وزن که باعث تیروئید نمیشه..این تیروئید هستش که باعث کاهش وزن میشه😁😅

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
گلی جان کاهش وزن که باعث تیروئید نمیشه..این تیروئید هستش که باعث کاهش وزن میشه😁😅

😄 اره اشتباه گفتم انگار

منم تیروئید کم کار دارم , قرص میخورم , ولی خستگی مفرط دارم طوری که صبح از خواب بیدار میشم تمام تنم کوفته و خسته است , تو کارها روزمره هم موندم , کسی میدونه چکار باید کنم

2738
منم تیروئید کم کار دارم , قرص میخورم , ولی خستگی مفرط دارم طوری که صبح از خواب بیدار میشم تمام تنم ک ...

همه علائماتو ک دارم😭

همه علائماتو ک دارم😭

من با اینکه می دونستم سابقه تیروئید دارم یه مدت تو خوردن قرصام بی توجهی میکردم, چنان خارشی تمام بدن و مخصوصا سرم رو گرفته بود و ریزش شدید کل موهام ریخت اصلا فکرش رو هم نمیکردم برای کم کاری باشه , چقد خرج دکتر پوست کردم , چه شامپوها و ماسکا و داروهایی دادن , یه کلمه نگفتن بخاطر تنظیم نبودن تیروئیده

بعد اینجا دیدم میگن تیرویید باعث خارش میشه , سریع رفتم آزمایش دادم دکتر دوز قرصام تنظیم کرد , خوب شد موهامم خیلی بهتر شده , ولی خستگیم خوب نمیشه کل روز خسته ام,هیچ کار نمیتونم کنم