2737
2734
خوراک خودمی 😍😂 من روتاناها و mbc و جم اونیکس 

اوا فمیلی هم عالیه فوریو هم بعضی وقتا فیلم خوب میزاره ،من تو اینستا فالوشون کردم خلاصه فیلمارو نگا میکنم اگه خوب بود میبینیم اگه نبود میرم تو رادیو جوان وموزیک و.....

برسه روزی که منم تیکر بزنم
اوا فمیلی هم عالیه فوریو هم بعضی وقتا فیلم خوب میزاره ،من تو اینستا فالوشون کردم خلاصه فیلمارو نگا م ...

اره منم فیلماشو خوشم نیاد میزنم موزیک

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پری میخوام فردا برم شال بخرم

تو مدلی چیزی نداری به مانتوم بیاد؟؟

پیجی چیزی؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2728
پری میخوام فردا برم شال بخرم تو مدلی چیزی نداری به مانتوم بیاد؟؟ پیجی چیزی؟

سلام عزیزم بزار ببینم پیدا میکنم واست میفرستم الان

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
اره منم فیلماشو خوشم نیاد میزنم موزیک

چقد شبیه همیم ،قدیم که  فیلم ترسناکم میدیدم ولی یه مدت ندیدیم الانشوهرم نمیتونع ببینه دیگه شب تاصبح فیلم زامبی و ادم خوار میبینه که دنبالس میکنن منم نمیزاره بخوابم دیگه نمیبینیم 

چقد شبیه همیم ،قدیم که  فیلم ترسناکم میدیدم ولی یه مدت ندیدیم الانشوهرم نمیتونع ببینه دیگه شب ت ...

وای ی شب داشتم زامبی میدیدم با هدفون

تو تاریکی شب

قسمت حساس فیلم

یهو جیغ زد زامبیه

نفهمیدم چطور هدفونو از گوشم کندم پرت کردم تو هوا😂😂😂😂😂

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2738
به نظر من این مدلیا با مانتوی خوشگلت عاللللی میشه😍😍😍😍

اولی و دومیش خیلی خوبن

ممنون عزیزم😍😍

وقتی از قبل یکم مدل ببینی راحت تر خرید میکنی😄

وای ی شب داشتم زامبی میدیدم با هدفون تو تاریکی شب قسمت حساس فیلم یهو جیغ زد زامبیه نفهمیدم چطور ...

خخخخ وای باهدفون وحشتناکه من کنترل دستم بود هزجا حساس میشد صداشو کم کم میکردم بدبختی لامپا خاموش تو جامون میدیدم ، من الانم نمیترسم شوهرم عین چی میترسه تاصبحنمیزاره بخوابم همش باید اب قند بدم و اب بیارم 

اولی و دومیش خیلی خوبن ممنون عزیزم😍😍 وقتی از قبل یکم مدل ببینی راحت تر خرید میکنی😄

خواهش میکنم😘😘😘😘آره منم میشینم از قبل میبینم همیشه😂😂😂😂😂

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
خخخخ وای باهدفون وحشتناکه من کنترل دستم بود هزجا حساس میشد صداشو کم کم میکردم بدبختی لامپا خاموش تو ...

چه باحالین شماااا😂😂😂😂❤

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨
2706