2733
2734
عنوان

سادات عزیز دوستای نی نی سایتی

41 بازدید | 6 پست

التماس دعا دارم شما رو به جدتون قسم ،

به مولای متقیان قسم 

برام دعا کنید 

دعا کنید دخترم شفا پیدا کنه 

گره از کار خونه ام وا شه 

ان شاالله هرکس هر حاجتی داره امشب برآورده بشه 

ان شاالله همه اتون دلشاد بشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون تاپیک تعطیل شد امیدوارم پست آخر منو خونده باشید البته جواب دادید من نخوندم و تعطیل شد ..... برا ...

نه نخوندم 

از شما ممنونم 

بابت تند حرف زدنم پوزش می خوام 

من روی امسال امیرعباس زیادی حساسم

و واقعا دوست دارم حتی اگر شده یکیشون درمان بشه 

2731
نه نخوندم  از شما ممنونم  بابت تند حرف زدنم پوزش می خوام  من روی امسال امیرعباس زی ...

خواهش میکنم الهی هیچ مادری مریضی بچه اش رو نبینه 

من خواستم آرومتون کنم ولی بدترشد چون نمی‌دونستم شماهم مشکل دارید ...

من چون پدرم مشکل داره درک میکنم اگر بدون احساس و فقط علمی صحبت کردم شرمنده چیزی بود که خونده بودم و شنیده بودم تا اختلاسها هست هیچی تو مملکت ما درست نمیشه امیدوارم خدا خودش همه مریضها روشفا بده از پدرمن هم راضی بشه کمتر درد و عذاب بکشه مثل شمع داره آب میشه و هیچ کاری نمی‌تونیم بکنیم 

بازم معذرت می‌خوام اگر حرفی زدم و باعث ناراحتی شدم دوست ندارم حتی تو محیط مجازی کسی ناراحت بشه ازم چون خودم وحشتناک دل شکسته بابام هستم

هرچی آرزوی خوب مال تو 
خواهش میکنم الهی هیچ مادری مریضی بچه اش رو نبینه  من خواستم آرومتون کنم ولی بدترشد چون نمی‌دون ...

ان شاالله همه مریضها شفا پیدا کنن 

مخصوصا پدر شما 

باور کنید این چندین سالی که اینجا عضو هستم اولین بار بود با کسی بحث کردم 

منم شرمنده ام چون اصولا آرومم ولی این روزا بیش از حد خسته و بی حوصله شدم و امشب خیلی دلم اذیت شد نه برای خودم برای مادرای امثال امیرعباس چون دلخوش این پول و درمان هستن و دوست ندارم ناامید باشن همون طور که خودم 10 ساله با امید درمان دخترم از خواب بیدار میشم و می گذرونم. 

امیدوارم هر چه زودتر پدرتون سلامتیشون رو بدست بیارن 

التماس دعا 

شب خوش 

ان شاالله همه مریضها شفا پیدا کنن  مخصوصا پدر شما  باور کنید این چندین سالی که اینجا عضو ...

انشالله همه بیمارها خوب بشن قابل باشم دعامیکنم چون جز اون چیزی از دستم برنمیاد اگر وضع مالیشون خوب بود مطمین باش بهشون کمک میکردم حیف که روزگار سختیه متاسفانه 

در پناه خدا شب خوش

هرچی آرزوی خوب مال تو