2733
2734
عنوان

واسه من همه چی خار داره واسه اون زنه همه چی خوبه😑

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 62 پست
چرا جدا شدی خو

شوهرم شیشه میکشید سرکار نمیرفت.پدرش بهمون پول میداد

عصبی شدم بخاطر کاراش بی مسولیتیش.ترسیدم فردا بچه دار بشم بچم نابود بشه.وگرنه پول داشت اخلاقشم اروم بود البته من ده ماه باهاش زندگی کردم تو این ده ماه سربه سرش نذاشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به جای غصه خوردن برو باشگاه هیکلت رو بساز ،از اون هیکل خفنا.کلی به پوستت برس ،تیپتم کلا عوض کن 

بذتر اون با دیدن تو بسوزه .ذهنتم از اون خالی کن ،تا آدمای دیگه رو هم ببینی و یه فرصت دیگه به خودت بدی

شوهرم شیشه میکشید سرکار نمیرفت.پدرش بهمون پول میداد عصبی شدم بخاطر کاراش بی مسولیتیش.ترسیدم فردا ...

زن اول پسرعمم هم با پسرعمم یک ماه عقد بودن ولی بعد که جداشدن درصورتی که پسرعمم سالمه پرکردن که چون معتاد بود جداشدن😑

2740
چون اعتیاد زیادشده. چون فک میکنیم خوبه همه چیش اعتیادشم میذاره کنار و هزاران حماقت دیگه

اخه چندروز پیش طرف میگفت فامیلمون بوده دخترمون رودادیم بهش چندوقت بعد دیدیم همش چرت میزنه خب بگو اگه فامیل بوده چطور قبلا چرتاش رونمیدیدی 

یاهمین پسرعمم انقدر مرده پاک وچشم پاک و باایمانیه که خدا میدونه

بعد زن اولش برای اینکه خودشون رو توجیح کنن به فامیلاشون گفتن معتاد بود البته کسی باور نکرده چون همه به پاکی پسر عمم قسم میخورن

زن اول پسرعمم هم با پسرعمم یک ماه عقد بودن ولی بعد که جداشدن درصورتی که پسرعمم سالمه پرکردن که چون م ...

مردا بعد از طلاق به خاطر فشار روانی زیادی که بابت اینکه از پس زندگیشون بر نیومدن .کلا تو زندگی دومشون خیلی مایع میزارن .البته زنها هم همین طور هستند منتها به خاطر عرف جامعه دیده نمیشه .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
چون اعتیاد زیادشده. چون فک میکنیم خوبه همه چیش اعتیادشم میذاره کنار و هزاران حماقت دیگه

یعنی ازاول میدونستی ؟؟

بعدشم اگه معتاد بود الان حسرتش رونمیخوردی گلم

ناراحت نشی ولی ازحرفات هرکسی باشه اینطور برداشت میکنه

2706