2737
2739

😂😂😂😂😂 نی نی یار دوستی نمیخواد ک 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه😂😂😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2728
نی نی یار که همینجوری پیام میده

میدونم همینجوری درخواست دوستی دادم فک نمیکردم قبول کنه😂

دنیا همش اینجوری نمیمونه🎹🎵🎶 هیچکسی اینجوری نمیتونه🎤🎵🎶 بشکنه دلیو رد بشه🎧🎵🎶 
میدونم همینجوری درخواست دوستی دادم فک نمیکردم قبول کنه😂

همینجوریم میشه بش پیام داد

حالا چایی رو خوب هم بزن😂زیادی شیرینه😐😂😘

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
نی نی یار که دوستی نمیخواد

میدونم همینجوری الکی فرستادم ولی قبول کرد فک کنید از بین هزاران پیام ب نی نی یار منه کاربر حقیر پذیرفته شد درخواس دوستیم😐😂

میدونم همینجوری الکی فرستادم ولی قبول کرد فک کنید از بین هزاران پیام ب نی نی یار منه کاربر حقیر پذیر ...

نه بابا...فکر نکنم کسی درخواست دوستی داده باشه بهشون...برو تاپیک بزن ببین کسی درخواست دوستی بهشون داده

نه بابا...فکر نکنم کسی درخواست دوستی داده باشه بهشون...برو تاپیک بزن ببین کسی درخواست دوستی بهشون دا ...

نمیدونم..شاید من اولین نفرم..البته من منظورم این بود تو نی نی سایت ۵۰۰۰ نفر تگ میکنن نی نی یارو از بینشون منو قبول کرد ولی خودمم نمیدونم چرا درخواس دادم😐

2706