2737
2734
عنوان

عید غدیر چه ربطی داره به سیدها

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 74 پست
یه رسم اشتباه.سید هم سیدای قدیم.دیگه الان از عادی هم پایینترن.

حالا فکر نکنی من سیدم یا دلیل خاصی طرفداری میکنم ولی چرا باید پایین تر باشن همه مردم باهم برابریم پایین و بالا نداره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

یه جوری جا خونه ما ترقه میزنن حس میکنم تو میدون جنگم هر لحظه ممکنه حمله کنن خونه مون

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه رسم اشتباه.سید هم سیدای قدیم.دیگه الان از عادی هم پایینترن.

بی احترامی نکنید لطفا 

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
ارع والله عیدهمست.شوهرمنم سیده بدم میادباباش ایناهمچین رفتارمیکنن انگارمختص اوناست.درضمن بنظرم من سی ...

افرررین منم. همینو میگم.خیلییی خودشونو بالا گرفتن انگار چی ان.انسان های معمولی ان.

2731

چون ما عیدی میدیم😂

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

نه عزیزم اختصاصی نیست. یه مثال می زنم بلاتشبیه مثلا یه کدخدا توی یه ده هست مردم نه تنها به این کدخدا احترام میذارن برای فرزندان او و نوه ها و نسل او هم احترام قائل می شوند.ما این روز و همه روزها به سید ها بیشتر از افراد معمول احترام میگذاریم و این نشانه عرق ما به مولامون ودوستی ما با اهل بیت هست نه تنها فقط شخصیت اون سید

حالا  شما چرا  اینقدر  حسودی جای  این  حرفا دلتو  بزرگ  کن خجالت ...

والا قبلا انقدر احترام سیدا روداشتن حدیث هم داریم ازپیامبر ک ب ذریه من احترام بزارین ولی بعضیا چشم ندارن ببینن.الان همه چی عوض شده

2740
ارع والله عیدهمست.شوهرمنم سیده بدم میادباباش ایناهمچین رفتارمیکنن انگارمختص اوناست.درضمن بنظرم من سی ...

درسته در دین ما ملاک برتری افراد تقواست..

ولی ما از طرف پیامبرمون سفارش شدیم که به اولادشون تاروز قیامت احترام بزاریم...

رسول خدا (صلی الله علیه آله) فرمودند: در قیامت برای چهار گروه شفاعت می کنم:

1.اکرام کننده به ذریه ام پس از من، 2. برآورنده نیازهایشان، 3.آنکه برای اصلاح امورشان به هنگام اضطرار آنان بکوشد؛ 4. کسی که آنان را با دل و زبانش دوست بدارد(4)؛ همچنین فرمودند: عیادت از بنی هاشم فریضه و زیارت آنان، سنت است.

امام رضا( علیه السلام) نیز فرمودند: نگریستن به فرزندان ما عبادت است، راوی پرسید: نگاه به امامانی که از نسل شمایند یا نگاه به نسل پیامبر(صلی الله علیه آله)؟ آن حضرت(علیه السلام) فرمودند: بلکه نگاه به همه فرزندان پیامبر (صلی الله علیه آله) عبادت است تا وقتی که از روش او جدا نشده و خود را به گناهان نیالوده باشند.

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

اولا که نصف بیشترش معلوم نیست راسته یا دروغ. خیلیا الکی خودشون رو سید کردن بعد انقلاب

بعدم اونیکه سید واقعیه کار خاصی نکرده که سید شده. شاید اجدادش بخورن به ائمه شایدم نه. کلا هیچ مزیتی بر بقیه نداره

عزیزم چون از سلاله پاک حضرت امیر و حضرت زهرا هستن و احترام خاصی باید قائل شد براشون خوشبحالشون

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

عزیزم ما سید هستیم 

حکمتش رو هم که من از بقیه شنیدم این هست که حضرت علی ولی و وصی بعد از پیامبر برای مردم هست و امامت از حضرت علی آغاز و بعداز او به فرزندانش منتقل شد 

سید ها هم جدشون امامان هست دیگه 

ولی باز هم حرف شما درست، درست نیست اختصاصی کنیم 

من سادات هستم

ببینید این که جد ما کیه دست ما نبوده انتخابش امکان داشت جد ما بشه شمر نمیدونم ابوسفیان و....پس اینکه بگیم سید ها باید انسان های خوبی باشن و فلان حرف درستی نیست,سید میتونه دزد باشه میتونه دروغ بگه و.....

من همانم که تو غمگین شوی میمیرد💗💗💗💗💗💗💗
افرررین منم. همینو میگم.خیلییی خودشونو بالا گرفتن انگار چی ان.انسان های معمولی ان.

من سیدی ندیدم ک خودشو بالا بگیره....

بعدشم جدت ائمه باشن افتخارم داره

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم