2733
2739
عنوان

عید غدیر چه ربطی داره به سیدها

| مشاهده متن کامل بحث + 1663 بازدید | 74 پست
سید شد یعنی چی اینو بگو.دوم اینکه شما سیدی؟ آیا عربی؟ اگه عرب نیستی سید نیستی عزیزم.حالا بیا ماچ بده ...

عزیزم شما کجایی هستی؟پدر بزرگت یا پدر پدر بزرگت از کجاست؟یا اجداد بالاترت؟از کجا میدونی صد در صد از نسل مادها هستی😃مطمئنی از نسل عرب،پاکستانی افغانستانی هندی ترکمنی تاجیک ....نیستی؟

بعدم این تبعیض نژادیها چیه که راه انداختین؟ترک کرد لر فارس ،عرب،بلوچ،...همه فرزندان یک اب و خاکیم و همه جونمون برای وطنمون میره،اینکه کی از کدوم نژاد و ...فقط بوی تفرقه میده 

اول از سید و غیر سید شروع کردین بعدم به بقیه طوایف شریف گیر میدین

عید به همه هم وطنهای عزیزم از هر نژاد و شهر و دیاری مبارککککککک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما کجایی هستی؟پدر بزرگت یا پدر پدر بزرگت از کجاست؟یا اجداد بالاترت؟از کجا میدونی صد در صد از ...

عزیرم تبعیض نیس.همه نژادها رو تخم چشام.ولی سید باید عرب باشه اگه نیستی تمام.

2728
شما اصلا مشکلت عید نیست... مشکلت جای دیگه است!  در همین بهت بگم اگر واقعا اعیاد برات مهمه بخود ...

مشکل من میدونی چیه؟ وقتی میبینم یه ادم کثییییف و فاسد و دزد و ....چون سیده احترامش از کسی که متدین و اقا و باایمان و امام دوست و نمازخون . روزه بگیر .....خلاصه ادم خوب بیشتره.مثلا مترو یا جایی پیرمرد محترم و خوووب رو بلند میکنن بخاطر یه سید اونم معلوم نیس کیه چیه صرفا بخاطر پارچه سبز دور سرش.خب اینا تبعیض نیس؟ یکی از اشناهای درجه یک خودم ازش تعجب کردم ناااااراحت شدم ازش.به یه پسربچه هفت ساله میگفت مولانا .اون اشنام هم سن بالا بود.خیلی خرد شدم گفتمش خودتو کوچیک میکنی براکی.اصلا از کجا میدونی این فردا چی میشه.اصلا قربون صدقش رفتن بخاطر چیه.این به دنیا اومده نه باباشو انتخاب کرده نه مادرشو نه نسلشو.کار شاقی نکرده که .حالا اگه عبدالباسط بود اون اره.تاج سر صداش کن ولی نه همینجوری

مشکل من میدونی چیه؟ وقتی میبینم یه ادم کثییییف و فاسد و دزد و ....چون سیده احترامش از کسی که متدین و ...

مشکلت اینه ک با چشمت ادمها رو میسنجی همه ی ما همینیم. 

عزیزم شما سید میخوای ببینی ک چ زندگی گذرونده برو زندگی سید مرتضی آوینی بخون! ایشونم تا میان سالی از اونایی بوده ک گفتی. 

ما احتراممون رو ب فرزندان نسل اهل بیت میگذاریم به نیت اینکه جدشون از ما راضی باشه. من دیدم. ب خاطر نیاریه ک ب توجه جدشون داریم. 

اما قرار نیست حقی از کسی ضایع بشه. الان در بحث مراجع تقلید ما باید انتخابمون شخص اعلم باشه اگر بخوایم این فاکتور رو فدای سیادت بکنیم اشتباهه! 

یا مثلا برادر یکی از ائمه! این جز فرزندان ناخلف یکی دیگه از ائمه بودن. ما باید احتراممون رو بگذاریم اما اگر اشتباه فاحشی داشته باشن باید مثل بقیه مردم قانون و شرع رسیدگی کنه ک میکنه. نمیشه بگیم ما مثلا ب اون پسر بچه احترام نکنیم شاید بد بشه! بله عده ایشون  بد شدن خیلی هاشونم خوب هستن. 

برخی هم در این لباس ظاهر میشن ک خوبها رو بد کنن! من بخوام اسم بیارم ک کیا چیکار کردن خون ب پا میشه.

همونطور ک افراد با کت و شلوار یا روپو‌ش سفید میگه من دکترم. مادیگه ب پزشک مراجعه نمیکنیم؟ .. عده ای هم از ارادت مردم استفاده میکنن .  اما ما شیعیان  احترام ویژه ای ب فرزندان حضرت زهرا و امام علی قائلیم! 

نکته اخر اینکه حواست باشه ک ناخواسته دچار حسادت نشی چون برگشتن خیلی سخت میشه. مث زمان پیامبر ک اون افراد مثلا صحابه با حضرت زهرا چ کردند! 

یا طرف توی روز عاشورا راست راست ب سیدالشهدا گفته من ب کینه ی پدرت اینجام! ( انتقام پدر رو از فرزند میگیرن؟ تازه انتقام از کی؟ از امام علی! پدر خلق! ) 

مام همین اشتباه رو میکنیم اقا یه سیدی یه گوشه ی دنیا بدی میکنه ما با همه ی سیدها بد بشیم؟ رعایت اصول و قوانین باید بشه اما در حالت عادی ما ب نیت جد بزرگوار ایشون احترام میذاریم باشد ک هم خودمون هم اون شخص هدایت بشیم

2738
منظورم ادمن مثل ما.هممنون ممکنه خطا کنیم.احترام سنج با اعمال کار میکنه نه با نسب

من به شما بگم از من پایین تری شما اینجور برداشت می کنی که گفتم مثل خودمی؟؟؟؟ عزیزم حرف نادرستی زدی دیگه مغلطه نکن. بگو باید میگفتم مثل ما هستن. من سید نیستم نمیدونم شما هم چرا از سادات بدت میاد ولی دلتو از نفرت پاک کن دنیات رو بزرگ کن. همه مردم یا سادات مثل اون 2 نفری که شما می شناسی نیستن.

یه رسم اشتباه.سید هم سیدای قدیم.دیگه الان از عادی هم پایینترن.

خجالت بكش اين چه طرز حرف زدنه؟؟؟ الان ما سيديم مشكلي داريم؟؟ كلاً عيد غدير ماله شما 

ولي حق بي احترامي نداري

[QUOTE=101812279]مشکلت اینه ک با چشمت ادمها رو میسنجی همه ی ما همینیم.  عزیزم شما سید میخوای ببینی ک چ زندگی گذ ...[/QUOTEهمه مثل هم نيستن

سيد و غير سيد نداريم

همه ادميم احترام همه به جاست 

حالا يك سيدي خلاف كرده همه سيدا خلاف كار شدن؟