2733
2739
عنوان

بچه ها كمك درباره جاريم

265 بازدید | 19 پست

من عقد كردم جاريم خيلي فضوله و برادر شوهرمم خياي فضول و متوقعه يك بارم سر اين موضوع دعوا شده شهر ديگه زندگي ميكنن و يك بار كه اومدن از شهرشون و از راه رسيدن شوهرم بايد ميرفته استقبال خانم و اقا رفت ولي چون من جايي بودم بعد يك ربع مه از اومدنشون ميگذشت اومد شوهرم پيش من و رفتيم جايي و شب چون دير وقت بود ديگه نرفتيم خونه مادرشوهرم و رفتيم خونه ما خابيديم صبح زود برادر شوهرم زنگ زد ما خوابه خواب بوديم ساعت هفت و نيم هشت بود داد و بيداد كه چرا رفتي پيش زنت و نيومدي اينجا و پاشو بيا رفتيم باهم از دور كه شوهرما ديد زنگش زد كه چرا با اين اومدي منظورش من بودم خيلي بهم برخورد مخصوصا اينكه سال اولم بود و دفعه اولي بود كه بعد عقد ميديدمشون جاريمم خيلي فضولي تو كارمون كرده و توي عقدم خيلي دخالت كرده خلاصه شبش دوباره زنگ زدو گفت همين الان پاشو بيا بعدشم يه دعوا شد بخاطر كارش حالا امروز دوباره دارن ميان و من بازم بعد اون حريان يك بار ديگه ديدمشون ولي دل خوشي ازشون ندارم الان دوباره اومدن و خونه مادرشوهرم هستن و من و شوهرم بعد بايد بريم اونجا چطوري رفتار كنم باهاشون بهتره؟ زنش اينقدر وقيحه كه وقتي ميبينمش طپش قلب ميگيرم حالم بد ميشه استرس ميگيرم يه طورين انگار بايد همش در خدمت اقا باشه شوهرمو دستور بده بهش 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️

تقصیر شوهرته. اگه یه بار برگرده یهچیزی به داداشش بگه دیگه اینکارو نمیکنه. شوهرت باید وقتی داداشش اینجور در مورد تو حرف میزنه یه چیزی بهش بگه.بهرحال زنش ارجحیت داره به داداشش

شوهرت باید مدیریت کنه و از شما حمایت کنه که این مسایل پیش نیاد 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا شما که دیدی اون شب اونا اومده بودن نمیرفتید بیرون میرفتید اونجا .گرچه کار اوناهم اشتباهه خیلی اشتباهه به نظرم نه رو بده ن زیاد اخم کن واینا زیادم گرم نگیر 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

خب تحویلشون نگیر، با مادرشوهر پدرشوهرت حرف بزن کلا با برادرشوهر و جاریت دم خور نشو زیاد تا انقد خودشونو دست بالا نگیرن

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2738
تقصیر شوهرته. اگه یه بار برگرده یهچیزی به داداشش بگه دیگه اینکارو نمیکنه. شوهرت باید وقتی داداشش این ...

شبش كه دعوا شد جوابشو داد و از اون به بعدم تقريبا ديگه باهم تماسي نداشتن درصورتي كه قبلا همش به هم زنگ ميزدن ولي بازم وقتي مياد من اعصابم خرد ميشه و حالم بد ميشه استرس ميگيرم نميدونم چطوري رفتار كنم 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
بنظرم اصلا نرو تو‌هم مثل اونا باش

اخه اگه نرم شوهرم بايد بره حتما و اين جاريم خيلي وقيحه ميترسم بره به شوهرم بند بشه و پيشش بشينه حرف بزنه باهاش دلم نميخواد تنها بره شوهرم اون شبم تو دعوا هي دست ميزد به شوهرم بدم مياد ازش

خب کاری ندارع شما هم سرسنگین باش بشین خونه مادرت 

نميشه نرم از يه طرفم نميخوام شوهرم تنها بره چون جاريم از ايناييه كه همش بجاي اينكه با خانوما حرف بزنه بهترشه با مردا حرف بزنه بدم مياد شوهرم تنها پيش اونا باشه 

حالا شما که دیدی اون شب اونا اومده بودن نمیرفتید بیرون میرفتید اونجا .گرچه کار اوناهم اشتباهه خیلی ا ...

اخه من جايي بودم و شوهرمم پيششون بوده اون ميگفت چرا نيومدي بشيني پيش زن و بچه من و صبح بچم بيدار شده تورا ميخواسته تو نبودي منم به شوهرم گفنم ببخشيد كه منو ول نكردي نرفتي پيش بچش كه تنها نباشه با ٣٢ سال سن تو همبازي بچه ٢ سال بايد باشي

خب تحویلشون نگیر، با مادرشوهر پدرشوهرت حرف بزن کلا با برادرشوهر و جاریت دم خور نشو زیاد تا انقد خودش ...

فكر كرده شوهرم نوكرشه پدرشوهرم فوت كرده و همه كاراي خونه با شوهر منه و اينا سالي يك بار بيشتر سر نميزنن به مامانشون تازه مياد دستورم ميده كه اينو بخر اونو بخر 

شوهره زنگ زد یا زنه؟

شوهره يعني برادر شوهرم داد ميزد كه همين الان بايد بيايي اينجا 

2706