2737
2739

من مجبور نیست کمک میکنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه مجبور باشه که ثواب داره به هر حال خدا خیرو برکتش به زندگی ادم میده الان نه ۵ سال دیگه. با پول نه با فرزند صالح با سلامتی و عافیت.ولی مجبور نباشه هیچی دیگه 😂🤦‍♀️

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
ناراحت نمیشین؟ از این که این وضع تا کی‌ ادامه پیدا کنه

ناراحت که اوایل حساس بودم لپ تاپ و تبلت و پهبادو دوچرخه برا خواهر زاده هاش میگیره پولشون میده 😂😂 میشد دعوا کرد که نتیجش میشد مخفی کاری و کدورت میشدم سکوت کرد که باز جالب نبود یه تذکر دادم گفتم سربسته دادم بهش. نترسوندمش که بره تو فاز مخفی کاری. گفتم به هر حال افراط خوب نیست دیگه و این پول حق منو زندگیمه در حد اعتدال بخر من خودمم خوشال میشم. دیگه سعی میکنم بیخیال باشم 🤦‍♀️😂 چالش درست کنم به ضرر خودمه کمکای اونم میشه مخفیانه

ناراحت نمیشی؟ معلوم شده تا کی باید کمک‌کنه؟

خیلی ناراحت میشدم اوایل ....برام عادی شد چون ناراحتی من فقط باعث دلخوری بین من و همسرم میشد ...پدرش اصلا بیخیال شده کار نمی کنه هیچ ...میگه باید پسرام کمک کنن...توقع زیادی ...تا وقتی هستن باید کمک بشه ..من موندم اگه خودمم کار نمیکردم چطور زندگی می گذشت ..پدر و مادر دیگه نمیشه نداد

2706