2737
2734
عنوان

خانمای باردار یه لحظه بیاین

236 بازدید | 35 پست

امروز رفتم دکتر سی و هفت هفته ام دکتر برا سی و نه ختم بارداری زده نامه برا بیمارستان نوشت گفتش اگه از سی و نه گذشت بستریت می کنیم حالا چیکار کنم تا دو هفته دردم نگرفت بستری کنن یعنی آمپول فشار میزنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۳۷ هفته ام یه ساعت دیگه نوبت دکترمه

اخه چرا تا چهل صبر نکنی؟ 

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

معمولا تا آخر ۴۱ هفته وقت میدن .من ۴۱ هفتم تموم شد ضربان قلبش بالا بود بستریم کردن بهم سرم فشار زدن

همه دنیا بخواد و تو بگی نه؛ نخواد و تو بگی آره تمومه؛همین که اول و آخر تو هستی؛به محتاج تو محتاجی حرومه....

منم هنوز هیچ دردی ندارم

شکمت اومده پایین یا نه؟

2738
معمولا تا آخر ۴۱ هفته وقت میدن .من ۴۱ هفتم تموم شد ضربان قلبش بالا بود بستریم کردن بهم سرم فشار زدن

دوست ندارم با آمپول فشار شاید بخاطر وزنش سی و نه هفته ختم بارداری زد

مگه وزنش چنده؟

اگه وزنش کمه شاید مثل منی خون به جنین کم میرسه و واسه همین گفته دنیا بیاد که بهتر وزن بگیره

اگه خون کم برسه مثل من احتمال افزایش وزن داخل بدن کم میشه و بی فایده اس

من ۴۰ ام تموم شده ندارم گفت تا ۴۱ کاری برام نمیکنه

من که خوردم به تعطیلات😰

از طرفی خوشحالم چون از آزمایش و سونو میترسم😥😖😰

از طرفی نگرانم برا بچه خوب نباشه این وضعم😢

کسی تو هفته ۲۷ سونو واژینال داده؟؟😐😐 

میترسم برا بچم خوب نباشه😢😢

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
2706