2737
2739
عنوان

واقعا پودری تو عطاری ها واسه سرد مزاجی وجود داره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشین بی لیاقتن..من امروز گریه میکردم

من واقعا فکر می کردم ایراد دارم بس که گفته بود زشتی بعد دیدم مردا یه جا نوشته بودن مرد اگه سرد باشه ایراد می گیره اگه گرم باشه رحم نمی کنه هر چی باشی خوبی

2738
خیلی راحت کنار اومدی برام عجیبه و خدا رو شکر از این نظر

اینقدر زندگی سخت بخوام رو این مسائل زوم کنم بیچاره ام فقط چون دیدم همون یک روز که نیاز داره یکم مهربون تر میشه گفتم یه پودری بدمش ملول تو طول هفته نیاز داشته باشه مهربون باشه وگرنه حس نیاز رو تقریبا کشتم تو خودم 

من واقعا فکر می کردم ایراد دارم بس که گفته بود زشتی بعد دیدم مردا یه جا نوشته بودن مرد اگه سرد باشه ...

آره دقیقا 

من لاغرم ولی حتی یكبار تا حالا همسرم ازم ایراد نگرفته

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...
من گل سرخ زیادشنیدم وچیزای گرم مثلا باغذاتون زعفرون اظافه کنین با چای دارچین وهل وزنجبیل خلاصه گرمیج ...

من خودم گل سرخ امتحان کردم تو غذاهام ادویجات تمد استفاده میکنم بازم انگار  نه انگار 

بچه ها واسه ناباروری از عطاری گرده نخل گرفتم این چدا بوی منی   ممیده اخه  ...  کلی پولشو دادم   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706