2737
2734
عنوان

خدا نياره واستون از اين عمه ها

278 بازدید | 29 پست

من يه عمه پير دارم ٧١ سالشه ولي خيلي فتنس 

من فكر نميكردم حدش تا چقدره كه امروز متوجه شدم

ماجراش طولانيه ولي همه رو نوشتم الان ميذارم 

پارسال پدر و مادر من يه عروسي رفتن كه ازفاميلاي همين عمم بود مامانم لباسش اونجوري كه عمم ميخواست نبود (عمم خيلي تجملاتيه تو اين سنم به لباس و زيور الات همه كار داره)  بعد از عروسي من يه شب خونه عمم  بودم تنها بودم باهاش ديدم شروع كرد به گله كردن از مامانم تو اين همه سال به اين اخلاقش عادت داشتم يهو ديدم داره فحش ميده پشت سر  مامانم زنيكه احمق خاك تو سر بيشعورش كنن فلان جاييه گدا (جايي كه مامانم به دنيا اومده) بعد گفت اره پسرمم گفت اينا مايه ابروريزين ديگه جايي دعوتشون نكن يا ريحانه گفت زنداداش و داداشت چرا سرو وضعشون اينجوريه انقد فقيرن؟  يا زينب (زنعموم) گفت    اينا ابروهمرو بردن

اخرش راهنمايي ميخوام ازتون

خودش حالا تیپ جمیله شیخیه تو فیلمها یا ملکه الیزابت؟

💖 پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

يهو من داغ كردم اولش بغضم گرفت ولي سريع خودمو جمع و جور كردم بهم گفت ناراحت شدي؟ گفتم اره ولي از شما نه از مامانه مهندسم ناراحت شدم كه يه كاري كرده كه هر بي سوادي به خودش اجازه بده هر حرفي راجع بهش بزنه ما تو زندگيمون به كسي كار نداريم ولي همه به ما كار دارن يه عروسي بوده هر كي هرجور دوست داشته اومده مامانم اگه ايراديم داره تو ظاهرشه مثل بقيه درونش نيست  مگه ما ميشينيم بگيم چرا پسر شما ٥٠سالشه مجرده مگه من ميشينم بگم  ريحانه با اين سنش هنوز ازدواج نكرده يا شده بشينم بگم زنعمو خاله زنكه ؟ هر كي ايراد خودشو داره ولي تاحالا ما به روي كسي نياورديم ولي همه باهامون كار دارن. 

اون لحظه خيلي ناراحت شدو گفت پسراي من دسته گلن ايرادي ندارن  

من خدااااشاهده انقد كوتاه بين نيستم كه ازدواج نكردنو ننگ و عار بدونم ولي چون ميدونستم چيزيه كه نقطه ضعف عممه اونو گفتم بعد چون دقيقا از همونايي كه گفت اونا اينو پشت سرتون گفتن منم به همونا گفتم چون ميدونستم اون افراد خيلي واسه عمم عزيزن

2738

بعدش من چون يكم اروم شده بودم گفتم نه منظورم اين بود كه تو زندكي هر كسي زوم كني بالاخره از توش ايراد درمياد درست نيست انقد كنكاش كرد تو زندگي ه بقيه 

اون روز تا بابام اومد اين شروع كرد تركي حرف زدن با بابام (چون ميدونه من تركي بلد نيستم) من كمو بيش ميفهميدم كه حرفاي منو فقط گفت  و گفت يه چي بهش بگو و بابامم گفت تو از منو زنم ناراحتي چرا به اين ميگي. اونروز تموم شد و من فكر ميكردم قضيه تموم شده ولي اين رشته سر دراااز داشته 

توام با عمت رفتارت در یک سطح بود ک 😐🤦‍♀️

واقعا اون لحظه اي كه داشت به مامانم فحش ميداد از خود بيخود شدم 

كه يكي اينجوري بشينه رو به روم فحش بده به مامانم انقد وقيح 

2706