2737
2734

سلام به همه 

دختر من در آستانه شانزده ماهگی و فردا انشالله قراره از شیر بگیرمش

نگید زوده که با مشورت پزشک به دلایلی این کارو انجام میدم

خیلی راجع به این موضوع تحقیق کردم .متاسفانه به علت وابستگی وحشتناکش اصلا موفق به کم کردن وعده هایش نشدم و فکر کنم با صبر زرد این کارو بکنم فردا میرم برای چند روز خونه مادرم اونجا سرش گرمه و کمتر میاد سراغم.چند روزم هست که دایم شعر و قصه میخونم که تو بزرگ شدی باید با می می بای بای کنی و ... 

چندتا سوال

اول دعایی وجود داره که کمک کنه بهمون برای آرامش دخترم و آسان شدن کار؟

دوم اینکه چکار کنم وقتی شیر جمع میشه توسینه؟

سوم دخترم اصلا روی پام نمی‌خوابه و گریه می‌کنه .چجوری بخوابونمش؟

پیشاپیش ببخشید اگر دیر اومدم جوابتون رو ببینم دخترم بیدار شده

دعا تو نت سرچ کن

برگ کلم بشور بزار فریزر بزار تو سوتینت و زیر دوش حموم با دست کمی سبکش کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم وقتی شیر جمع میشه باید بری تو حموم زیر آب گرم سینتو ماساژ بدی تا اون شیر تخلیه شه وگرنه مثل سنگ سفت میشه و اذیتت میکنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

و اینکه میگن وقتی بچه رو از یر میگیری انگار که داری عزیزترین کسش رو ازش میگیری و باید خیلی تو اون زمانها مثلا تا یک هفته باید خیلی هواشو داشته باشی وگرنه افسروگی میگیره.

وقتی از شیر میگیریش فکر میکنه دیگه دوسش نداری و ارتباط رو قطع کردی واسه همین باید جای خالی این غم رو براش پر کنی اصلا دعواش نکن تا یه مدت

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

سوال دوم اینکه مثل روزای اول که سینه ها شیر می افتن و دردناک میشن مجبور میشی زیر دوش آب گرم بدوشی تا سبک بشه و دردش کم

سوال سوم.. تا وقتی شما بیدارید اون هم بیداره ساعت خاموشی و تاریکی بزن خودت دراز بکش تا مدت ها راه میره و ازتون میخواد بلندشید بازی کنید گریه میکنه و ...اما کم کم توی چندهفته میبینید ساعت بیداربودنش توی تاریکی کم میشه و خسته میشه حوصله اش سر میره و کنارتون دراز میکشه و میخوابه

تو کتاب ریحانه بهشتی این راهکارو نوشته

دختر خاله ام برا بچه اش امتحان کرده و جواب گرفته 

بچه دیگه بعد خوردن انار شیر نخواسته از مادرش و خیلی راحت از شیر گرفتنش

👇👇👇

در ماه های آخر شیردهی که تصمیم گرفته اید آرام آرام کودک را از شیر بگیرید ، وضو گرفته و با طهارت وارد حرم مطهر یکی از ائمه معصومین ( ع ) و یا امام زادگان شوید و آن گاه که زیر بقعه ای متبرک قرار گرفتید ، پس از زیارت آن معصوم و دعا و توسل به آن بزرگوار در حالی که انار شیرینی را دانه کرده و در پیش رو دارید ، رو به قبله بنشینید و ضمن تلاوت سوره مبارکه یس از هر دو سینه به کودک شیر بدهید تا کاملا تخلیه شوند  و در حین تلاوت ، به دانه های انار بدمید .

در پایان ، ثواب تلاوت این سوره را به روح مقدس حضرت علی اصغر ( ع ) و مادرش هدیه نمایید و در آن مکان مقدس و متبرک از خداوند بخواهید که این دوره شیردهی را به کرمش از شما بپذیرد و با اتمام این دوره ، روزی معنوی فرزندتان را فراوان گرداند .

سپس کم کم انار دانه کرده یا آب آن را بطور کامل به کودک بخورانید .

( توجه کنید که شیرین بودن انار بسیار مورد تاکید است و به طور کلی خوردن انار شیرین بسیار مفید بوده و در تعالیم دینی خوردن آن در روز جمعه سفارش شده است .هم چنین متخصصین تغذیه نیز خوردن انار شیرین را برای ایجاد  آرامش ، رفع اضطراب و وسواس موثر می دانند . )

منم میخوام شروع کنم دیشب تو‌نت گشتم چندتا دعا بود و سوره بروج و سوره یاسین

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2738