2737
2739

سندروم مونشهاوزن:

یه سندرومه که بیمار از خودش نشانه‌های شدیدی از یه بیمار حاد و ناشناخته رو نشون می‌ده.یعنی اغلب نمایش می‌ده که مریضه درحالی که مشکلی نداره. 

مدل دوم بیماری اینه: 

سندروم مونشهاوزن بای پروکسی:

مادر یا پرستار بچه رو بیمار نشون میده. در حالی که بچه بیمار نیست. اعلائمی که از بیماری بچه میگه رو کسی ندیده. مادر از توجهی که دیگران بهش می‌کنند لذت می بره دوست داره فداکار دیده بشه و رفتارش در مقابل بقیه و در غیاب اونها با بچه متفاوته. 

افرادی که بیماری اول رو دارن یعنی تمارض به بیماری معمولا والدینشون مخصوصا مادر در کودکی همچین سواستفاده ای از اونها کرده و شخص بیمار یاد گرفته و شرطی شده که توجه رو اینطوری به دست بیاره.

+دوباره تاپیک زدم چون توی تاپیکی قبلی اختلالی به وجود اومد توی اینترنتم و نتونستم توضیح بدم کامل و تاپیک خراب شد. واقعا دوست دارم اگه تجربه ی این چنینی دارین باهام به اشتراک بذارید.چون خودم خیلی از مطالعه ی این موضوع خوشم اومد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
الان کسانی که این مورد رو در مادرشوهرشون مشاهده کردن تشریف میارن  ولی جدی بله دیدم در اطراف ...

احسنت😂 فک کنم خودتونم توفکر تون افتاده😉 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
کاش ۴ تا مثال بزنی

ببین یه مورد خیلی حادی بوده که ازش مستند هم ساختن، بچه هه همش روی ویلچر بوده، ماسک اکسیژن داشته درحالی که واقعا اینطوری نبوده بچه هه یعنی مریض نبوده. مامانه خیلی جلوی در و همسایه محبوب بوده چون خیلی مادر دیده میشده.

قشنگ برام میگی. خیلی جالبه برام.

منم یه دورانی دوس داشتم با تمارض توجه جلب کنم بدبختی پدرمم اینجور بود 

بعدش بزرگ شدم فهمیدم کاره اشتباهیه... 

هنوز خیلی مونده تا روح و روانم از اون اشتباهات تربیتی کامل پاک شه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ببین یه مورد خیلی حادی بوده که ازش مستند هم ساختن، بچه هه همش روی ویلچر بوده، ماسک اکسیژن داشته درحا ...

😱😱😱😱😱

یا اما هشتم😳😳😳

من مثلابچه از صب دو سه تا سرفه کنه به شوهرم میگم ببریمش دکتر هی سرفه میکرد😐😐😐

اخه تقصیر اونم هس تا خدایی نکرده حال بچه بد نشه دکتر نمیبره😣😕😣

2706