2733
2739
عنوان

چهارشنبه قرار دارمممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1020 بازدید | 114 پست
وای تو بیا شخصی  صوبت کنیمممممم

خصوصی نه  اینجا حرف بزنین.منم بشنوم  

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشقوم یه تیپ ساده و اسپرت تو ذهنمه ارایشم من کلا یه ضد افتاب و خط چشم و رژ هست. 21عزیزم

اگرم میخوای دلش پیشت گیر کنه..یه ذره دلبری های مجاز کن براش... سعی کن خوش اخلاق و خنده رو باشی ..وقتی هم که صحبت نمیکنین و بینتون سکوته سعی کن یه لحظه نگاش کنی و یه لبخد کوچیک بزنی..

وقتی هم اون داره صحبت میکنه قشنگ زوم کن تو چشاش با یه تبسم خیلی کوچیک😁🤭موفق باشی

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2731
عه چ خوب. خب تو بگو از طرف جنس خودتون ،چجوری باشم بهتره

ببین ظاهر ساز نباش

چون ماه تا ابد پشت ابر نمیمونه

یروزی اخلاقاتوتو میفهمه بالاخره پس چ خوب ک اون روز همین روز اول باشه

اگ بهم بخورید باهم میمونید اگرم نخورید ک حتما صلاح بوده

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑
2738
استرس اینم دارم .اصن حالم دگرگون هستااااا

الهیییی درکت میکنم جانم ...نمیشه با یکی از دوستات بری اینطوری فک کنم یکم از استرست کم میشه

بانو....حیا که نداشته باشی چادر مشکی هم تو را محجبه نخواهد کرد...
دلبری مجاز ازکدوما🤭🤭؟ وایییی مرسییییی ک عزیزممممممم

نگران موضوع صحبت هم نباش خودش پیش میاد

چند سالتونه؟

حسنم .... نینی یار عزیز منو نترکون ..... من ۱۷ سالمه فقط ..... حرفاییم ک میزنم از روی محبت برادریه😑
خودش بهم گفت خط قرمزم خانوادم هستن من رواین حساب میگم

عزیزم. میدونم شما درست میگید. فقط جالب از اول زود گفته. منم ازیه بنده خدایی شنیدم که طرف همون اولش که دختر رو دیده بود بهش گفتم بود شما چه تصوری از خانواده من دارید. می خواسته ببینه باقوم شوهر خوبه یا نه. اول کاری. 

هرچی آرزوی خوبه ،(((مال تو)))  
نه نمیشه اخه🤭🤭کوجا بریم بنظرت🤭😂نگیرن مارو

یکی از دوستاتو نبر هم اون معذب میشه هم پسره

2706