2733
2734

سلام بچه ها باشوهرم دوسال دوست بودیم ولی قبل من چندماهی با یه دختره دوست بوده به گفته ی خودش خیلی عاشقش نبوده درحد معمول دوسش داشته ولی من نمیدونم چرا بهش حساسم😐شاید بخاطر حرفای خواهرشوهرامه که خییییلی از زیباییش تعریف میکنن(فامیلم هستن) منم حساس شدم😒البته اینم بگم منو شوهرم دوست بودیم همش زنگ میزد به شوهرم یا اس میداد بهش من هنوز دوست دارم😒😒شوهرمم خطشو عوض کرد،،حالا بطور اتفاقی عکسشو تو پیج یه دکتر دیدم،

بذارم ببنید خوشگله یانه؟خودش که حتمأ براش مهم نبوده عکسشو فرستاده برای دکتره لختی هم داره ولی من عکس با حجابشو اسکرین گرفتم😁

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠

آره بزار

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
2706