2733
2739
عنوان

شب آشنایی

177 بازدید | 21 پست

امشب قراره یکی از خواستگارهایم با چند فامیل خودشون وفامیل ما بیان خونه ما

مثلا برای آشنایی بیشتر من نه خوشم اومد نه بدم اومد از پسره 😑

چیکار کنم اصلا حال وحوصله ندارم 😐از صبح پای گوشیمم

به درجه ای رسیدم که به آمد ورفت خواستگار یک اتفاقی که باید بیوفته نگاه میکنم مثل کارهای روزانه  چون فرد مناسبم نمیاد اصلااا شاید فکرم اشتباه 

معیارام اینه خوشتیپ وپولدار وتحصیلکرده ومودب باشع خانواده اش هم بالا باشند همین

خدایی از هیچ کدوم نمی تونم بگذرم چون موقعیت خودمم همه چیز تقریبا با هم دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فقط همین اخرت😂😂عزیزم معیار های شما کاملا بی نقصهو معمولا چنین شخصی یا نیست یا خیلی کمه،به نظرم یکم باید کوتاه بیای،الکی داری موقعیت هاتو خراب میکنی

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿

چند سالته?

اگه انقد کاملی از هرلحاااظ, پس اجازه نده هرکسی بیاد خاسگاریت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740

عزیزم واقعا توقعاتت خیلی کمه .اگه می خوای یه ذره بیشتر کن .اینا خیلی‌کمن که.

یادش بخیر .یاد یکی از دبیرامون افتادم که می گفت دخترای الان معیار اول ازدواجشون اینه که فقط پسره خوشگل باشه پولدار باشه ... یکی نیس بگه اخه یه پسر بیست و چند ساله از کجا اینهمه پول بیاره  وپولدار باشه ....میگفت به جای اینکه بگی خودش پولدار باشه باید بگی باباش پول دار باشه.

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃

[

خب منظور دخترای الانم همینه 

دور از جون استارتر، دخترای الان حساب بانکی و املاک بابای پسره رو حساب میکنن که چقد به پسره میرسه که تا آخر عمر با اون پسر بیکار پولدار شمال و مسافرت برن.

2706