2737
2739

سلام بچه ها کسی هست بخاطر اضافه وزن وتنبلی تو دو ماه لاغر کرده باشه ؟میشه به من هم بگین چه کردین؟رزیم سخت گرفتین ؟ باشگاه نمی تونم برم  

من 

البته من ۴۰ تا اضافه داشتم و تصمیم گرفتم معدمو عمل کنم ، ۱ سال کاهش وزنم طول کشید ، یه سال بعدش دکتر اجازه بارداری نداد 

بعدش اقدام کردم زود باردار شدم😊

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از ۸۵ خودمو رسوندم ۶۸ بخاطر بارداری ببینم الان چی میشه☹

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731

بعدشم حامله شدم...الانم بعد زایمان رسیدم به ۷۹ ۸۰ کیلو  با بچه رژیم خیلی سخته...انرژی باید داشته باشیم ولسه بچه داری

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

روزی 2 ساعت تو خونه برقص عزیزم 

غذا تم نیاز نیس کم کنی  فقط شیرینی و فست فود نخور 

شام هم سبک بخور 

و هر روز هم یک لیوان نه بیشتر چای سبز بخور 

دو ماه لاغره لاغر میشی 

البته صورت هم لاغر میشه 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
منم 25 کیلو اضافه وزن دارم ،8ماه اقدام کردم اما خبری نیست

وزنتو حتما پایین. بیار تو بارداری اذیت نیشی حد اقلم ۱۲ یا ۱۳ کیلو اضاف میکنی تو بارداری

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
2738
روزی 2 ساعت تو خونه برقص عزیزم  غذا تم نیاز نیس کم کنی  فقط شیرینی و فست فود نخور  ...

به خدانمی خورم غذام خیلی کمه ، دکتر گفته متفورمین روزی 3 تا، با مدروکسی میخورم 1/5 میشه اما حالا میگن مدروکسی خودش مانع تخمک گزاری میشه اگه طولانی بخورین ، دارم دیوونه میشم ه

منم متفورمین میخوردم البته نه واسه بارداری واسه لاغری ولی باردار شدم الانم بچم ۱۱ ماهشه دوباره رژیم گرفتم تو هفته نیم کیلو اینا کم میکنم وقت ورزش ندارم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
وزنتو حتما پایین. بیار تو بارداری اذیت نیشی حد اقلم ۱۲ یا ۱۳ کیلو اضاف میکنی تو بارداری

ازهمین وحشت دارم قدم هم162 وزنم 85 به خدا اصلا زیاد نمی خورم نمیدونم بخاطر تیروئیدم میشه،اخه رتحت کنترله بادارو نرمال شده

ازهمین وحشت دارم قدم هم162 وزنم 85 به خدا اصلا زیاد نمی خورم نمیدونم بخاطر تیروئیدم میشه،اخه رتحت کن ...

بله هم تنبلی تخمدان هم کم کاری تیرویید سوخت و ساز بدنو پایین میاره...خودمم همین مشکلو دارم...به هر حال رژیم سخت باید بگیری

2706