2737
2734
عنوان

بچه ها کار من اشتباه بوده؟

232 بازدید | 32 پست

ما دیشب خونه ی مادرم بودیم بعد پسرم که چهار سالشه با خواهر زادم که یازده سالشه همش دعوا میکردن بعد من و همسرم که به پسرم گفتیم اذیت نکن بهمون گفت عوضی بعد من بهش گفتم بگو ببخشید هر چی گفتم نگفت بعد منم ورشداشتم اوردمش خونه حالا زنگ زدم به مادرم اون باهام قهر کرده میگه کارت خیلی بد بود با بچه ایا کار من بد بوده دوستان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از بچه هیچوقت نخواین معذرت خواهی کنه. با منبع علمی بهتون میگم

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
2738

بچه چهار سالشه.درسته كه حرفش زشت بوده.اما نبايد از شادي هاي زندگيش محروم شه.روش از زبون انداختن بچه از حرف هاي زشت بايد با ملايمت باشه اول كه به اجبازي بيشتر ختم نشه.☘️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

به هر دو بچه باید تذکر میدادی. پسر شما در مقابل بچه خواهرتون هم از نطر سنی و هم جثه خیلی کوچیکتره. از طرفی دلش نمیخواست تو اون دعوای بچگانه بازنده میدون بشه! یعنی به اندازه کافی خودش حرص میخورد. تذکر دادن به یکیشون، اون یکی رو پرروتر میکنه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706