2737
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 181 پست
خوب کردی من بودم میگفتم هیچ ندارم من خودم ده میلیون دارم ولی بهش قشنگ گفتم دارم نمیدم هرچی هم گیرم م ...

به خدا پولو گرفت یه تشکر که نمیکنن تازه دوقورت و نیمشم باقیه، میگه سنگینی و بار مالی رو دوشمه. ۱۰۰تومن پول رهن دادم، منم گفتم ۱۰۰ تومن یک سوم پول رهن اینجا هم نیست اون ۲۵۰ تای دیگه که ندادیم رو پدرم به خاطر من ازمون نگرفت. اگر تو ۱۰۰ تا اوردی من ۲۵۰ تا به اعتبارم اوردم. من ادمیم جواب تو استینم اماده اس. بی جواب نمیذارمش. چون واقعا پر رو هستن.

امسالم برا پول هرچقدر گفت، گفتم فقط ۲ تومن دارم. اصلا اون ۱۸ تومنی که طلا خریدمو نگفتم و نمیدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بس که خرم اتفاقا میخوام یه ذره بیخیال باشم میدونی شوهرم قهر نمیکنه بره که مثلا دعوامون میشه من میر ...

نگاه کن کلا بی توجهی خیلی جواب میده به رفتارهای گیرش بی توجهی کن جوابشو نده سکوت کن انگار اصلا نمیشنوی ببین چطور عوض میشه 

به خدا پولو گرفت یه تشکر که نمیکنن تازه دوقورت و نیمشم باقیه، میگه سنگینی و بار مالی رو دوشمه. ۱۰۰تو ...

جواب ندی بهتره فقط کاری که در پیش گرفتی ادامه بده به اون چه چقدر پول داری چکارشون کردی 

2731
من دختر خونه بودم خیلی خرجم بیشتر بود حالت بهم میخوره ازم چون نبودی جای من     کسی که هم ...

من خیلی سر پول حساسم شوهرمم همش با چک کار میکنه یه ماه پولمو نریخته بود بهش گفتم بدم میاد بهت بگم پول بدی آدم با شعوری باش پول رو جور کن بریز برام 

گفت چشم

گفتم احساس بدی بهم دست میده بهت میگم پول بده خودت بریز دیگه گفت چشم

منم بوسش کردم و تا فرداش برام ریخت

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
منم همین کارو میکنم اگه دیگه پول دادم اسممو عوض میکنم خیلی سخته یه نفر نوشته حالم از زنای این شکلی ب ...

ببین تو از سر محبت و دوستی اینکارو کردی، من واقعا با این نیت که باهم زندگیمونو بسازیم و کمک کرده باشم ۷تومن بی زبون رو سال۹۵ دادم بهش. اما وقتی دیدم انقدر پروعه و نمک نشناسه، دیگه حرفی از پولای دیگم نزدم. چون پولی که خودش بهم بده نبود. 

تو هم همینطور ، نیکی که از حد بگذرد نادان خیال بد کن. روشتو نامحسوس عوض کن.حساسیت هم ایجاد نکن که دعوا درست بشه.

من خودم اندفعه جوری گفتم هیچی ندارم که واقعا شک نکرد و بعد که پول دستش اومد حسابم رو پر کرد که بی پول نمونم. سعی کن با پنبه سر ببری دوستم😊

جواب ندی بهتره فقط کاری که در پیش گرفتی ادامه بده به اون چه چقدر پول داری چکارشون کردی  

اخه فکر میکنه چون من سرکار نمیرم و تو خونه ام خودش فقط یه تنه داره خرج زندگی رو درمیاره. خونه ای که توش زندگی میکنم برای پدرمه، پول رهن این خونه حداقل حداقل ۳۵۰ تومنه، اگر پدرم با ۱۰۰تومن بهمون داده باقیشو به خاطر من که دخترشم نگرفته. 

اون ۷تومن که بعیده بده،اما از این به بعد پولی هم بهش بدم ازش میگیرم.

من خیلی سر پول حساسم شوهرمم همش با چک کار میکنه یه ماه پولمو نریخته بود بهش گفتم بدم میاد بهت بگم پو ...

منم خیلی دوس دارم بگم ولی شوهر عزیزم میگه بدم میاد میگید خرجی

کلا یه ذره از ادمیزاد به دوره درستش میکنم فقط نیاز به زمان دارم

2740
ببین تو از سر محبت و دوستی اینکارو کردی، من واقعا با این نیت که باهم زندگیمونو بسازیم و کمک کرده باش ...

حتما فقط نیاز به زمان دارم درستش میکنم فقط صبر کن

من بهار نیستم اینو درست نکنم

فقط زمان

همه چی درست میشه

حتما فقط نیاز به زمان دارم درستش میکنم فقط صبر کن من بهار نیستم اینو درست نکنم فقط زمان همه چی در ...

اره یه شبه نمیشه. منم اوایل دور از جونت خل بودم، اگر مامانم و بابام پول میریختن برام، میاوردم وسط و... ولی دیگه کم کم به خودم اومدم، دیدم منی که قبلا تو مجردی این همه پس انداز داشتم و باهاش کلی جواهر و سکه میخریدم هیچی ندارم. اروم اروم تغییر رویه دادم. دیگه از پولم تو خونه خرج نمیکردم.

مثلا شب میومد شام املت میذاشتم، میگفتم گوشت و مرع نداشتیم. پیام قبض موبایلمو میفرستادم براش که داره قطع میشه پرداخت کن و عملا جوری بهش فهموندم من پول ندارم و اگرم دارم برا دل خودم قراره خرج کنم نه خرج خونه. ولی دیگه الان میدونه باید پول بده، خربدا رو همرو انجام بده، شارژ،قبض و ....

اما فقط حواست باشه با پنبه، والا اوقات خودتم تلخ میشه😊

امروز که به دعوا گذشت

دیگه کم کم تلاشتو بکن. ایشالا درست میشه. میدونم حس خیلی بدیه، ولی تلاشتو بکن، ناامید نشو.

ولی همیشه یادت باشه که هر مردی یه مشکل و عیبی داره و سعی کن اگر این مشکل و عیب ها از خط قرمزهات نیستن؛ اصلاح کنی یا تعدیلش کنی و یا کنار بیای

2706