2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2313 بازدید | 181 پست
الان جدی گفتم دعوا کردیم اط صبح تو سرکار دارم گریه میکنم یه تنه موندم وسط مامانمم الان غر میزنه ا ...

دعوا کردی عیب نداره . 

گریه نکن . همه اینها یک بخشی از زندگیه 

انقدر همه چیز رو جدی نگیر . یکمی خودخواه باش و محکم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مشخصه ک دوستم نداره.ی بچه دوساله دام.شبا ب هزارسختی میخوابونمش زود ک بهونه ی بچه رو نداشته باشه ...

مرگ یبار شیونم یبار اجی

ادم مگه چن بار بدنیا میاد که زندگی کنه؟چرا باید با حسرت بمیریم ک نزاشتن ب دلخواهمون زندگی کنیم؟

عزیزم دهن مردمو نمیشه بست

خانوادتم اگه دیدی پشتت نیستن سر خود خونه کرایه کن سرکار برو .نمیتونن کاری کنن چون اونوخ شما یه خانمی و بچه ام داری مجرد نیسدی که بخان بهت گیر بدن.حتی بخاطر ازار اذیتاشون میتونی ازشون شکایت کنی بشینن سر جاش

خودت زندگیتو بساز

حس میکنم ضعیفی....

بزار باور همه عوض بشه

بزار بدونن تو قهرمان زندگیتی ن ضعیف....

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
2731
باید یه بهونه پیدا کنم پریروز گفت پول داری گفتم 450 دارم لازم دارم میخوام ارز اولیه بخرم میخوام بور ...

یه سوال

اینکه خرج شما نمیکنه تازه از شما میگیره

خرج کی میکنه؟تاحالا بهش فکر کردی؟

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
مرگ یبار شیونم یبار اجی ادم مگه چن بار بدنیا میاد که زندگی کنه؟چرا باید با حسرت بمیریم ک نزاشتن ب د ...

ن نمیشه خونوادم خیلی گیر میدن بهم.ی عموهایی دارم بفهمن خونه جدا کرایه میکنم هزارتاحرف میزن ب خونوادم.آبرو برامون نمیذارن.همین چندروزپیش ک مجددبا شوهر و خانوادش قشقرش کردیم و ب مامام اینا گفتم ب ی شرط جدامیشم ک جدا زندگی کنم چنان الم شنگه ای شد مامانم کتکم زد بابام دادمیزد ابجیم بلاکم کرده.تو بداوضاعی ام.خمایتشوهرم بود اینطور نبودم مادرش جامنو گرفته.حسی بمن نداره

2738
اره بخدا بعد هر ارضا هم گریم میگیره

خدا کمکت کنه مشکلت حل شه عزیزم😞بیشتر به خوبیاش فکرکن تا بدیاش شوهرمنم عصبیه ولی درکل آدم خوبیه ودوسم داره این عصبی شدنا معمولأ برمیگرده به گذشته دست خودشون نیست منم اینجوری بعضی موقع ها خیلی ناراحت میشم ازش سعی میکنم به خوبیاش فکرکنم

هیچ چیز را تجربه نخواهید کرد، مگر آنکه به آن فکر کرده باشید🧠
2706