2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بچه خاهر شوهرم خیلی زردی داشت  پنبه رو با عرق شاطره خیس میکرد میکشید ب بدنش و زیر مهتابی میخابوندش

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2738
حدود هشت نه شب زیر دستگاه بوده و با عرق کاسنی شستمش

😕دیگ نمیدونم والا 

بهش چیز میزم میداد نمدونم چی بود 

بچه دخترخالمم بردنش تو شیشه  و بچه پسر خالم

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی

خوب میشه 

پسر من تا دو ماهگی زردی داشت آزمایش خون نگیر آزمایشگاه‌هایی هست که با دستگاه اندازه میزنن میتونی زنگ بزنی بپرسی

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
حدود هشت نه شب زیر دستگاه بوده و با عرق کاسنی شستمش

عزیزم میدونم الان خودت به تقویت نیاز داری و باید گرمیجات بخوری ولی سعی کن چند روزی کمتر ش کنی. ادویه هم مثل زردچوبه نخوری. 

کلا هرچیزی که رنگدانه داره مثل آب هویج و این چیزا هم نخور. 

ان شاءالله بهتر میشه نی نیت. 

خودت روزی یه لیوان ترنجبین و عرق کاسنی و شیرخشت قاطی کن بخور

لباس بچه رو کم کن آزادتر باشه

اگر گوششو سوراخ کنی سریع از بین میره، البته درصورت دختر بودن

اگر پسره ختنه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
پسر من تا دو ماهگی زردی داشت آزمایش خون نگیر آزمایشگاه‌هایی هست که با دستگاه اندازه میزنن میتونی زنگ ...

اره ولی دکتر خیلیاشون میگن دقیق نیست این دستگاهها. ولی بیشترشم با همین دستگاهها اندازه گرفتیم. 

اون وقت تا دوماه زیر دستگاه میذاشتینش

خودت روزی یه لیوان ترنجبین و عرق کاسنی و شیرخشت قاطی کن بخور لباس بچه رو کم کن آزادتر باشه اگر گوش ...

انقدر چیز سرد خوردم که بیحالم خودم دختره ولی باباش میگه شش ماهگی گوشاشو سوراخ کنیم

2706