2733
2739

دوستان من یک پسر پنج ساله دارم. من و همسرم خواهر نداریم. جفتمون عاشق دختر هستیم. البته همسرم با بچه دوم کلا مخالفه! این تاپیکهایی که می خونم میگم دختر داری خیلی سخت تره انگار! نظر شما چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تربیت پسر فک میکنم سختتره چون دختر رو میتونی کنترلش کنی ولی پسرا از یه سنی گستاخ میشن و فقط کارخودشونو میکنن من تو اطرافیام زیاد دیدم

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

ن عزیزم فرقی نداره جفتشونم آسیب پذیرند بخصوص توی این دوره و زمونه که انقدر فسادای اخلاقی و اعتیاد سربفلک زده

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

هرکدوم سختی های بخصوص خودشو داره..پسر کنترلش سختتره ولی دختر هم خیلی عاطفیه وضربه بخوره خیلی سخته آرومش کنی..درکل مزایا ومعایب خودشونو دارن هردو😊

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706