2737
2734

سلام خواهرای گلم ميشه #لطف_کنید‍ و تاپیک زیر رو #گزارش‍ بزنید خیلی ازتون ممنونم  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3133569/داستان-غم-انگیز-زندگی-من-آقا-هستم-پست-اول

از چوپانی پرسیدند روزگار چگونه است؟؟ گفت از روزگار چیزی نميدانم اما پشم های گوسفندانم را که چیدم دیدم نیمی از آنها گرگ اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

يه ماسك ميزنم عاااليه 

تركيب = پودر نخود+پودر مورد+ روغن زيتون + روغن نارگيل+ تخم مرغ رسمي

يك ساعت ميزارم رو موهام بعد ميشورم 

دوبار در هفته هم روغن سياهدونه و روغن بادام تلخ ميذارم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

یه محصول دست سازی رو سفارش دادم وقتی به دستم رسید استفاده کردم نتیجه داد میام اینجا معرفیش میکنم اگه چیزی که سازنده اش گفته باشه راست باشه مثل معجزه میمونه .اسم پیجش رو نمیگم چون ممکنه راست نباشه خیلی هم نسبت به مقدارش گرونه سیصد وبیست هزار تومان برای ۵۰۰گرم این محصوله ولی طبق ادعای سازنده اش بعد از استفاده کامل ریزش موهات بازگشت نداره و قطع میشه .حالا تا ببینم خدا چی میخواد

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...
یه محصول دست سازی رو سفارش دادم وقتی به دستم رسید استفاده کردم نتیجه داد میام اینجا معرفیش میکنم اگه ...

عزیزم میشه بیای خصوصی بگی چه محصولی زدی و الان در چه وضعیتی هستی 

اگرم مشکلب نداره همینجا بگو،،، توروخدا ج بده فقط

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2738
عزیزم میشه بیای خصوصی بگی چه محصولی زدی و الان در چه وضعیتی هستی  اگرم مشکلب نداره همینجا بگو، ...

https://instagram.com/hair.doing_beauty?igshid=b58i0naj6i47

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...