2733
2739

اسی اصن ربطی نداره من شوهرم نماز خون بود سرب زیر من تیپ میکردم عاشقم شد ۵ بار  اومدن خواستگاری ۱۷ سالم بود الان ۱۹ سالمه ازدواج کردیم هرگز هرگز منو مجبور نکرده چادر بپوشم گذاشته پای خودم ک منم نمیپوشم🙂

خدا جونم مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خیلی خوشگلی ؟😁

خخخخخ عزیزدلم

معلومه خیلی دوسش داری ها

به خوشگلی نیست واسم جریان رو بگو‌کمکت کنم شوهر من از اونایی بود ک یه پاش هیئت و مسجد بود من ن اینکه خیلی قرتی باشم ولی ارایش و مو بیرون و اینا هیشکی فکرشو نمیکرد الان دخترم ۱۱ ماهشه😂

خدا جونم مرسی❤
2740
 خخخخخ عزیزدلم معلومه خیلی دوسش داری ها به خوشگلی نیست واسم جریان رو بگو‌کمکت کنم شوهر من از ...

هیچی هم محلمونه من دوسش دارم ت مسجد میبینمش اونم میبینتتم ی ذره بهم توجه داره همین

خودتو نباید زیاد مشتاق نشون بدی عزیزم

مثلااا نرو سراغش اون رو میبینی راحتو کج کن..اصلا بهش توجه نکن مغرور باش‌‌..شوهر من عاشق همین چیزا شد گفت همه دخترا نخ میدن توجه مسخره بازی اما تو اینقدر مغرور بودی اصلا نگاهمم نمیکردی گفتم ببین چی کم دارم به چشمم نمیام اویزون نباش تاپیکات نشون میده مدام میخای توجه شو جلب کنی ک این اشتباهه محضه

خدا جونم مرسی❤

اونی ک شعورش میرسه قاعدتا اینو میدونه که 

هر کس رو باید اونطور ک هست دوست داشت 🙂 قابل توجه برادر امیرحسین😶😂

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2706