2733
2739
عنوان

خانما اینا چند میارزن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 21 پست
نشد😔یکی تاپیکا خودتون که ماشین عروس جالبه اونم میخوام ببینم همینجوری میشه  پیشرفته را میزنم ت ...

نمیدونم واللا 

بعضی مشکلا رو از راه دور سخت میشه حل کرد 

به تعمیرات موبایل نشون بدین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
نمیدونم واللا  بعضی مشکلا رو از راه دور سخت میشه حل کرد  به تعمیرات موبایل نشون بدین&nbs ...

تلاش میکنم فک میکنم ویروسی شده😔😞

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلاش میکنم فک میکنم ویروسی شده😔😞

اما من قبلا دیدم این خطا رو. یه گزینه داره که میگه به هر صورت ادامه بده 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
نداشت که

پیشرفته رو بزن شات بده 

2728

پیشرفته را که میزنم این میاد بی خیال اخه درستش میکنم💪

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
پیشرفته را که میزنم این میاد بی خیال اخه درستش میکنم💪

عجیبه 🤷‍♂️

عجیبه 🤷‍♂️

🤦‍♀️😥