2737
2734
عنوان

بچه ها دوست پسرم خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوست پسرم همسن توئه 😝

یعنی تو با اینکه ۲۰ تومن ناقابل رو دادی به اینجور دیوسی....یه رسید ازش نگرفتی یایه تعهد محضری.......پسری که هم سن من باشه و بتونه از دوس دخترش ۲۰ تومن بگیره، لامصب شاهپسره😂....ولی خیلی دیوسه که پول یه دختر بی پشتیبان رو گرفته و گرو کشی می کنه و ازش 🙃می خواد

2740
یعنی تو با اینکه ۲۰ تومن ناقابل رو دادی به اینجور دیوسی....یه رسید ازش نگرفتی یایه تعهد محضری....... ...

ادبیاتتم تو حلقم

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
با پدرت برو در خونشون

بابا دوست بی معرفتش رفته همه چیو گذاشته کف دست پدرش ....نه اینکه پدرش خبر نداشته باشه..پدرش خبر داشته که داره سرمایه گذاری می کنه،،، ولی خبر نداشته که این سرمایه گذاری با دوسپسرشه....برای همین پدرش ناراحته و این عصبانیتش رو با یه چَک ابدار بهش نشون داده....

ادبیاتتم تو حلقم

😮چیع مگه ...می خواستی در مورد اینجور ادمی بگم که دوسپسرت یه ادم باشخصیت هست که مخت رو زده و ۲۰ تومن ازت گرفته و به کار زده و حالا که پولتو می خوای ازش .داره برات فرش میبافه🤔🤔🤔دقیقا کجای ادبیاتم مشکل داشت

😮چیع مگه ...می خواستی در مورد اینجور ادمی بگم که دوسپسرت یه ادم باشخصیت هست که مخت رو زده و ۲۰ تومن ...

نه راحت باش فحشش بده 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
مگه پروفایلم چیزیش هست. میشه بگی. زدم مرد که گیچ شدما

نه عزیزم منظورم اینه که همیشه پروفایلتون نگاه میکردم بعد چون الچین سانگو بود فک میکردم دختری😶

تو کار مادلینگ هستم🌸