2737
2734
عنوان

بچه ها دوست پسرم خیلی اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو.باهات هستم کی ازتوبهتر عشقمممممم بعد پولتو گرفتی بندازش،کنار خططتم قطع کن 

اخه الان میخام بعدا پولم به چ دردی میخوره 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731
نه چک کردم هم اسمم پسره هم پروفایلم من سر کار گذاشتین 

عکس پروفایلت دختره ..اینجا خیلی از خانما اسم پسرشون رو گذاشتن...و معمولا آقایون تو امضا میزنن آقا هستن ..وقتی بخوایم تاپیک قدیمی کسی رو بخونیم به پروفایلت نگاه میکنیم ..حداقل من که اینطوریم

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
اخه الان میخام بعدا پولم به چ دردی میخوره 

ببین گفتم بهش اگه با حرف خرش کردی که محاله بتونی چون. ابطه میخواد قشنگ معلومه. راه هشم همینه که گفتم. کارت به کارت کردی بهش

این نیز بگذرد.... درضمن حواسم بهت هست... 
2740
ببین گفتم بهش اگه با حرف خرش کردی که محاله بتونی چون. ابطه میخواد قشنگ معلومه. راه هشم همینه که گفتم ...

نه ریختم به حسابش

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
الان نگاه کن ببینخوب شدامضا

الان خوب شد آخرش منو کشت 😂😂

اره فهمیدن

منم یکی ازدوستام‌همینجوری شد ولی اون واس کاربش پول نداده بود الکی بش قول ازدوواج داده بود پسره بهشم دست نزده بود ک باورش کنع ۶۰تومن ازش تیغ زد حالاالانم فرارکرده کلی شکایت کرد پروندش بستع شدب هیچ جانرسید دوستم خودکشی کرد مرد توروخدانکین ازین کارا ببخشیداولی ازپسرالاشی تر بازم خودشونن اصلاب هیچ احدی اعتمادنکنید اونم توزمینه مالی 🙏🙏😑

واقعاچه فایده ! بالای خط فقرباشی وزیرخط فهم....