2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من این ماه گذشته اقدام کردم و خیییلی علائم داشتم و به خیال خودم قطعا باردارم ولی دیروز در عین ناباور ...

دقیقا مثل من از 15روز قبل پریود نوک سینم درد گرفت خودمم به شدت خسته و عصبی بودم که قشنگ احساس کردم هورمونام دگرگون شدن،جالبه توی ماه علائمی شبیه لانه گذینی جفت هم داشتم

2738
32 یک ساله ازدواج کردم

تا ٦ ماه وقت داري گلم .

اگه دور از جون مشكلي بود بعد از ٦ ماه بايد بري دنبال درمان

ك انشالله ب اونجا نميرسه و قبل از ٦ ماه ني ني مياد تو دلت😍

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️
بعضيا چقد زود نااميد و ناراحت شدين،انشالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز ميكنه  استرس بدترين چيزه ...

میدونی عزیزم خیلی چیزا به این دامن میزنه این همه امار نازایی،اطرافیان که هی ازت میپرسن،جالبه مادر شوهرم حاملست حالا هی به منم میگن تو کی انشالا  

دقیقا مثل من از 15روز قبل پریود نوک سینم درد گرفت خودمم به شدت خسته و عصبی بودم که قشنگ احساس کردم ه ...

دقیقا من علائمی داشتم تا که تاحالا تجربه نکرده بودم و دلم خوش بود به بارداری 

میدونی عزیزم خیلی چیزا به این دامن میزنه این همه امار نازایی،اطرافیان که هی ازت میپرسن،جالبه مادر شو ...

خخخخ بگو منتظرم تو اول زايمان كني بعد من بيارم،

بابا نگران نباش اتفاقا تو ايران بجز وارد خاص نازايي تقريبا درمان شده.ب خدا توكل كن

لحظات زندگي چموش اندوتنها تو جهان مرا متعادل ميكني❤️

من این ماه میخوام واسه اولین بار اقدام کنم😐

دعا کنید حامله بشم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706