2733
2734
عنوان

همسایه بی فرهنگ و بیخیال

198 بازدید | 10 پست

سلام این اولین تاپیکم هست ولی انقدر عصبینم که خواستم تاپیک بزنم الان ما این همسایه رو ۱۵ ساله داریم تحمل میکنیم خونه ما آپارتمانیه ولی خونه اونا ویلای و حیاط دار من حیاط خلوت و پنجره هامون به حیاط میخوره و متاسفانه سر و صدای اینا هر روز و هر شب دیوانمون کرده هر روز ساعت ۶ بیدار میشن سر و صدا داد و فریاد تا ساعت ۱۲ شب واقعا دارم دیوونه میشم چند دفعه هم بهشون گفتیم که یکم آرومتر ولی اصلا اهمیت نمیدن سگ هم دارن اون از همه بدتره یه دختر کوچیک هم دارن هر ۲ دقیقه داد میزنه مامان منم پسر ۷ ماهه دارم از دست اینا ۱۰ دقیقه هم نمیتونه بخوابه تابستونا هم مهمون براشون میاد۳۱ ماه اسیر میشیم از دستشون فامیلاشون تو یزد هستن .واقعا من دارم دیوونه میشم نه صبح میتونم بخوابم نه ظهر شاید بگید پنجره هارو ببند ولی میبندم بازم صداشون میاد انقدر سر و صداشون بلنده انگار بغل گوشت دارن سر و صدا میکنن آخرین بار به خانومه گفتم صداتون زیاده پسرم مریضه نمیتونه بخوابه اگه میشه رعایت حال همسایه هارو بکنید گفت باشه منم خیالم راحت شد فقط همون روز ساکت بودن دوباره از فردا شروع شد واقعا نمیدونم چیکار کنم مریض شدم از دستشون 😥😥😥😥😥ببخشید طولانی شد

سخت نگیر منمیه همسایه دارم با سه تا بچه بالای خونه ما دیسکو راه میندازن شبا فعالیتشون بیشتر میشه خودمو زدم به بیخیالی راحتترم

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ادم نمی دونه از دست همسایه ی بی فرهنگ چیکار کنه طبقه پایین ما حیاط دارن ولی ما تراس داریم کولر روشن نمی کنم پنجره رو باز میزارم اونا دوتا دختر سه ساله دارن و یه پسر هفت ساله که از صبح تا شب تو حیاط جیغ میزنن مادرشون هم با صدای بلند دعواشون میکنه اونا هم گریه می کنن شوهرم شبکاره اصلا روزها نمی تونه بخوابه پسرم هم هفت ماهشه خوابش سبکه چند بار تذکر دادیم اصلا گوش نکردن بخاطر همین داریم اسباب کشی میکنیم

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2728

اونا که عوض نمیشن...خونه هاتونم که تو یه آپارتمان نیس...هرجا برید چنین مشکلی هست مثلا کنار خونه ما ساختمون سازیه از صبح تا شب سر و صداست درکت میکنم ولی  بهتره اگه حساس هستین پنجره های خونه رو دوجداره کنین و دیوارهارو هم عایق صدا

کاش طبقه بالا بودن انقدر عصبی نمیشدم 

هنوز نکشیدی شما فقط از سرو صدا رنج میبری من دلهره دارم که سقف بیاد روی سرم میپرن عینه دیوونه ها دیوارا میلرزه 

2738
هنوز نکشیدی شما فقط از سرو صدا رنج میبری من دلهره دارم که سقف بیاد روی سرم میپرن عینه دیوونه ها دیوا ...

اتفاقا خونه خواهرم طبقه بالاشون سه قلو هستن انقدر بالا پاین میپرن که آدم میگه انگار داره زلزله میشه 

اتفاقا خونه خواهرم طبقه بالاشون سه قلو هستن انقدر بالا پاین میپرن که آدم میگه انگار داره زلزله میشه& ...

طفلی شوهرم بعد میرن دستشویی و حموم انگار یه بشکه اب خالی میکنن یبار شوهرم فکر کرد سیل اومده دو شب با ترس بیدار شد خخخخخ برو خدارو شکر کن