2733
2739
عنوان

درد معده

131 بازدید | 9 پست

سلام.مادرم معده درد داره جوری هست ک ماهی یه بار شبا بعد از غذا میگه انگار ویکس و پماد سالسیلات ریخته تو معدم خنک میشه حالت تهوع و استفراغو بی حالی و سرگیجه داره کسی نمیدونه این چیه دکترم رفته اندوکسپی کرده میگه چیزی نیست معدت عصبیه دارو قرصامپرازول داد دردش بدتر میشد ب حدی ک میگفت معدم داره سوراخ میشه اگه کسی میدونه باید چکار کنیم راهنمایی کنه لطفا

سکوت میکنم تا خداوند سخن بگوید...رها میکنم تا خداوند هدایت کند...دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود...و به او میسپارم تا ارام شوم...♥♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا که زود خوب بشن.

فراوورده های طبیعی زنبور عسل میتونن کمک کنن.

بنظرم بد نیست اگه اینستا داری به پیج  شهدآگین  shahdagin@  یه سری بزنی یا توی واتس اپ به 09023102525  پیام بدی برات مطالب اراسال بشه.

*-*خرید مستقیم از زنبوردار   * عسل کاملا طبیعی | *ژل رویال خالص*  | گرده گل ایرانی | بره موم |* تماس:9023102525 مشاوره رایگان: اراسال کلمه"مشاوره" به 50002060020700   **
2731

البته دوتا پلیپ هم تو رحمش هست چن ساله میگه میترسم عمل کنم میگم میشه بخاطر اون باشه؟

سکوت میکنم تا خداوند سخن بگوید...رها میکنم تا خداوند هدایت کند...دست برمیدارم تا خدا دست بکار شود...و به او میسپارم تا ارام شوم...♥♥

نه سونو ندادن

2738