2737
2734
عنوان

شوهرم سیگارمیکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما هم شاگرد مغازمون خدا خیرش نده کلی چی داره یاد شوهرم میده 😭😭😭

بگو ردش کنه بره حتمننننن

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند

منم دیشب ب شوهرم گفتم بوی سیگار میدی ولی میدونم اهل این چیزا نیست

میگفت دوتا اتاق اونورتر همکارم کشیده چجوری حسش میکنی؟!!!!!!!!! حس بویاییم خیلی قویه بدبختانه

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
بنظرم یبار تو هم بکش ا.گ گفت بگو شکلات خوردم،،، بعدم بگو به شعور آدم توهین نکن،،،، دروغم نگو،،،،،،،، ...

آخه ازرونمیره چقدباهاش سراین چیزادعواکردم خودمم کشیدم دیدم به هیچ جاش برنخوردوبه روخودش نیاورد

2738
بگو ردش کنه بره حتمننننن

نمیشه آخه من چی،بگم بهش من اینا رو تو حرفا و رفتارهای خودش فهمیدم که زیر سر اون شاگرده هست براش تعریف میکنه اینم یاد میگیره 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
چرااتفاقاچن باری گفته شکلات دوستم بهم دادبوسیگارمیده😂

بگو از اون شکلاتا میخام

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
منم دیشب ب شوهرم گفتم بوی سیگار میدی ولی میدونم اهل این چیزا نیست میگفت دوتا اتاق اونورتر همکارم کش ...

امکان نداره عزیزم دوتا اتاق اون ور تر،،؟؟ کل اداره شوهرم سیگاری ن حسابدار ها اکثرا سیگاری،،، تا الان ندیدم شدهرم بو بده 

19 مشکلی نیس    

من شونزده سالم بود كه شروع كردم الان ٢٨ سالمه يعني دوازده سال خيلي دوست دارم بزارم كنار ولي خيلي سخته ب شوهرمم روز اول اشنايمون گفتم  ولي چند وقته هي ميگه نكش خودشم سيگاريه واقعا مصيبت شده برام 😣

2706