2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما تدریجی گرفتی:؟ چطوری گرفتی؟

آررره

اول روزی یه بار دادم..شبها هم موقه خواب یا وگه نصف شب بیدار میشد..بعد یه هفته..دو روز یه بار شیرش میدادم ولی شبا رو همچنان همونجوری میدادم

بعد کردمش دو روز در هفته

هفته سومم دیگه فقط شبا دادمش بعد یه هفته که اینطور گذشت دیگه ندادمش

البته بجاش در طول روز از شیر گاو استفاده میکردم میریختم تو شیشیه میدادم میخورد.

بلافاصله بعدشم از پوشک گرفتمش

هرموقع خواستی با یکی حرف بزنی رو من حساب کن...  
2738
آررره اول روزی یه بار دادم..شبها هم موقه خواب یا وگه نصف شب بیدار میشد..بعد یه هفته..دو روز یه بار ...

برا من از پوشک گرفتنش سخته. هرکاری کردم جیش نکرد. بلده جیش کنه نمیدونم چرا نگه میداره. حتی میخوام جاش رو عوض کنم نمیزاره. اصلا هم دعواش نکردم. کلی تشویقی و جایزه دادم. فکر کنم خوشی زد زیر دلش. شاید نباید تشویقش میکردم. چون قبلا جیش میکرد. شوهرمم پیش خواهراش تعریف میکرد. اونها هم اونقدر افرین و فلان گفتن شاید بدش اومد

برا من از پوشک گرفتنش سخته. هرکاری کردم جیش نکرد. بلده جیش کنه نمیدونم چرا نگه میداره. حتی میخوام جا ...

پسره بچتون؟؟؟

حس کردم پسره

چون پسرا بدشون میاد مثه دخترا باشون رفتار بشه و قربون صدقه شون برن  

من بچه اولم یک سال و نیمش بود که باردار شدم..مادرشوهرم اینا هم میگفتن وقتی بارداری نباید به بچه شیر بدی...این شد که من بچه مو از شیر گرفتم.تو همون یکسال و نیمی شم از پوشک گرفتمش...یخت بود ولی قشنگ تو سه ماه یاد گرفت.

البته قبلش یه ماه بعد اینکه نشستن یادگرفت واسه پی پیش میردمش رو قصری میشوندمش..شاید واسه این بوده که زود یاد گرفته

من موندم موضوع تاپیک چه ربطی به موضوع تالار داره؟؟؟

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
پسره بچتون؟؟؟ حس کردم پسره چون پسرا بدشون میاد مثه دخترا باشون رفتار بشه و قربون صدقه شون برن &nbs ...

دحتره.اتفاقا خوشش میاد کاری میکنه مجبورمون میکنه براش دست بزنیم. اخه خواهرشوهرها هم.تو.خونه خودشون براش کلاس اموزشی گذاشتن.  خلاصه نمیدونم شاید خجالت کشید 

2706