2733
2739

ارزو هاتونو به کسی نگین

چون بقیه تحصینتون می کنن و بعد مغز این ذهنیت بهش دست میده که انگار بهش رسیده و براش تلاش نمی کنه

یا ناامید میشه

من دعا می کنم  برای خودم و شما که خدا ۲۴ ساعته و هر روز هفته کنارمون باشه، بهمون همت و تلاش و صبر بده،  به کارمون برکت بده و امیدمون و شکرگذاریمون و بیشتر کنه و سلامتی مونو بهمون بده و حفظش کنه و کمک کنه بهتر قدم برداریم

دعا می کنم به بهترین نحو به ارزوهامون برسیم جوری که اونایی که می گفتن نمی تونیم از حیرت دهنشون باز بمونه هرکی موافقه لایک کنه و بگه آمبن

آمین

She is everything I ever wanted.... 
سه سال دیگه که قرار کنکور بدم پزشکی تهران قبول بشم      

خواهر منمدوسال دیگه کنکور داره خیلی درس خونه امیدوارم اون رشته ای که دوست داررو قبول شه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی که همه ب نیازای دلتون برسین 

من از ته قلبم ارزو میکنم عشق  من و همسرم انقد بهمدیگه زیاد بشه ک روزای سخت رو فراموش کنم و از بچه بی بهره نشم زیر سایه ی پدر مادرم 

اول از همه سلامتی برای خودمون و پدرومادرهامون رو از خدامیخوام و اینکه هرکس بچه میخواد خدا سالمشو بهش بده نینی ماهم سالم بدنیابیاد و بچه خوبی باشه اذیتمون نکنه😊بعدهمه زن و شوهرهاخوشبخت بشن و به راه راست هدایت بشن و دیگه خبر طلاق و دعوارو نشنویم ان شاءالله 

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2728
اول از همه سلامتی برای خودمون و پدرومادرهامون رو از خدامیخوام و اینکه هرکس بچه میخواد خدا سالمشو بهش ...

الهی امین واقعا دعای خوبی بود برای منم دعا کن اخه میگن دعای زن حامله میگیره  انشالله که  خودت و بچه ات ساام باشین 

2738
الهی امین واقعا دعای خوبی بود برای منم دعا کن اخه میگن دعای زن حامله میگیره  انشالله که  خ ...

انشاءالله به حاجت دلت برسی وهرچی صلاحته برات اتفاق بیفته

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

من انشاالله به زودی در بهترین زمان و در بهترین شرایط یه پسر خیلی خوب و با شخصیت و خانواده دار و پولدار و کسی که سر به راه باشه و منو خیلی دوست داشته باشه و منم خیلی دوسش داشته باشم و خانواده هامون هم خیلییی راضی باشن میاد تو زندگیم که من از خوشحاااللللیییی جیییغ میکشم و با هم اشنا میشیم برای ازدواج و با هم ازدواج می کنیم. و من خیلیییییی خوشحالللللم

ارزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم

اول ان شاءالله ظهور اقا امام زمان 

بعدم خدا به هممون سلامتی بده

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺