2737
2739
عنوان

به نظرتون خواهرم داره حسودی میکنه؟

441 بازدید | 28 پست

من نامزدم که چند بار با خانوادش اومدن خونمون با هم میرفتیم تو اتاق حرف بزنیم روز اخری خواهرمم خونه ما بود این بیچاره هم یک کلمه گفت خواهرت متولد ۷۵ واقعا؟خیلی بیشتر بهش میخوره باشه این خواهرمم حرفشو شنید از همون روز داغ کرده باهاش چپ افتاده همش ازش بد میگه بهش میگه پسره ی زشت بی پول فلان حالا در صورتی که نامزدم از خوشگلی کم نداره چشای رنگی و کلا خوشگله خیلیم پسره خوبیه ها ولی از همون روز خواهرم کاری کرده متنفر شم ازش انقدر بد گفته همش میگه این هیچی پول نداره بدبخت میشی قیافش فلانه در صورتی که مامان بابام نظرشون برعکسه خودشم تا قبل شنیدن این حرف همش باهاش گرم میگرفت و حرف میزد میگفت چه پسر خوبیه😒حتی بابام فهمیده میگه خواهرت داره حسودی میکنه اما اخه به خاطر یک کلمه حرف؟تازه قصدیم نداشت بیچاره

زندگیه بی تو دیگه عمرا💏بارونه بی تو دیگه عمرا❤حال خوبه بی تو دیگه مثل یک کابوسه😗عاشقی بدون تو دیگه عمرا😈 اخه عمرا عمرا عمرا دلم غیر تو دیگه کسیو بخوادش💑

چه افعیه خواهرت..خوب بیچاره چیزی نگفته که😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده یه مرد ازین حرفای خاله زنکی بزنه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

فقط شما رابطتتو خراب نکن بانامزدت..خواهرتم حرفی زد بگو اره حق با شماست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چه افعیه خواهرت..خوب بیچاره چیزی نگفته که😏

دقیقا همینو میگم دیوونم کرده

زندگیه بی تو دیگه عمرا💏بارونه بی تو دیگه عمرا❤حال خوبه بی تو دیگه مثل یک کابوسه😗عاشقی بدون تو دیگه عمرا😈 اخه عمرا عمرا عمرا دلم غیر تو دیگه کسیو بخوادش💑
2738

حسودی؟؟؟؟؟!!! چه ربطی به حسودی داره ازدواج کردن و نامزد داشتن از کی تا حالا حسودی داره ؟؟؟

خواهرت مشخصه مشکلش چیه خب از اون حرف ناراحت شده خانما حساس هستن شاید شماهم حرف نامزدت رو تایید کردی یا عکسش رو نگفتی

حرفش بد بود دیگه . چرا طرفداری میکنی

مگه چی گفته که بد بوده؟

چجوری به خودش اجازه داده درباره خواهرت نظر بده

حق با خواهرته که ناراحت شده 

شما هم بجای طرفداری از نامزدت بهش بگو حق نداره درباره اعضای خانوادت اینجوری نظر بده

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
وااای تو کار به حرفای خواهرت نذاشته باش و اهمیت نده

من کار ندارم از همون روز هر روز خونه ماست و ازش بد میگه چپ میره راست میره بد میگه

2706