2733
2739
عنوان

جنسیت اشتباه

445 بازدید | 28 پست

سلام کسی هست که سونو ان تی بهش بگن پسر ولی غربالگری دوم دختر بشه...آخه سونو ان تی گفت 80درصدپسر..منم اشتباه کردم رفتم به خانواده خودم و مادرشوهرم گفتم..حالا استرس دارم سونو انومالی چیز دیگه بگه...خیلی ناراحتم که بهشون گفتم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام اولن ک تا مطععن نبودی  نباید میگفتی. 

دومن . گفتی بهشون که دکتر صد در صدی نگفت؟

سومن خاهره منم سونو ان تی رفت بهش گفته بود احتمالن پسره.

خاهره منم به کسی نگفت  فقط به من گفت . 

اونم همش هی میگفت  نکنه برم بگه اشتباه شده. 

ولی اونومالی رو ک رفت گفت پسره

برا جور شدن عروسیم صلوات😍دلبره لاشیِ منی طُ!
2728

معمولا پسرا رو درست میگن عزیزم 

مبارکه

برای منم ان تی گفت پسر و پسر بود..ولی گفت الان سیسمونی نگیر تا سونو بعدی مطمئن شی..منم اون موقع به همه گفتم احتمال پسر دادن حالا باید صبر کنیم و جیزی ام نشد.

ناراحت چرا باشی آخه

واسه من دختر وپسرش زیاد فرقی نداره...ولی کاش صبرمیکردم تا آنومالی

برا منم با وجود اینکه گفت 99در صد پسره به کسی نگفتم 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2738
معمولا پسرا رو درست میگن عزیزم  مبارکه برای منم ان تی گفت پسر و پسر بود..ولی گفت الان سیسمونی ...

آخه این کوچولو ناخواسته بود و یه معجزه...هنوز تصمیمش نداشتم و باوجود تنبلی شدیدتخمدان دیگه دکترنرفتم و از حرف مردم خسته شدم..دوسال پیش هم یه سقط داشتم..خانواده مادرشوهرم پسر ندارن..وقتی شنیدن حاملم به شوهرم گفته بودن اکثر ناخواسته دخترن...شوهرمم سرخود رفته بهشون گفته پسر ولی نگفته احتمال دادن..منم بخاطر حرفایی که بهم زدن که نازایی و...زیاد باهاشون حرف نمیزنم...😕

نه عزیزم..کاش دوقلو بود...همینم خدا نظر کرده

خدا برات نگهش داره عزیزم♥️♥️♥️ انشالله پا قدمش خوش باشه هی برا خودش خواهر برادر بیاره🤭🤭🤭😁😁

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706